Czy istnieje taki program do projektowania schematów........

......któy działałby w ten sposób że wprowadzam do niego poszczególne scalaki i inne elementy nastepnie łączę to wszystko tak jak na oryginalnej płytce, a program mi robi z tego schemat ideowy Już po raz któryś z kolei odczuwam silną potrzebę posiadania takiego programu, ale chyba nikt nie wpadł żeby coś takiego stworzyć ?

Leszek

Reply to
Leszek
Loading thread data ...

Użytkownik "Leszek" snipped-for-privacy@spam.pl napisał w wiadomości news:f0okvk$b2m$ snipped-for-privacy@atlantis.news.tpi.pl...

Albo by zrobić zdjęcie płytce i by jakiś program graficzny to połączył. Z możliwością wprowadzenia dodatkowych połączeń pod scalakami za pomocą edytora. To by była fajna sprawa.

Pozdrawiam Łukasz

Reply to
Ukaniu

A jak by jeszcze z fotki odtworzył wsad z procka to do piero był by bajer ;)

Pozdrawiam

Reply to
Michał

Schemat jest zapisywany przez program w formie specjalnej listy. Taką listę można programowi napisać i kazać wyświetlić. Jest dużo możliwych kombinacji, tylko programy są jakieś takie narowiste. Nie muszą takie być, jakby się programista odpowiednio przyłożył do pracy.

Reply to
WT

W dniu 2007-04-26 04:35, Ukaniu pisze:

W sensie marzy wam się OCR do płytek drukowanych, tak? ;)

Takie rzeczy to tylko w Erze :P

Reply to
Ania_i_Grzes

Dnia Thu, 26 Apr 2007 00:32:38 +0200, Leszek napisał(a):

Pytanie tylko co z poukładaniem elementów na schemaciie - dokładnie ten sam pod względem elektrycznym schemat można narysować w bardzo przejrzysty jak i bardzo zagmatwany sposób...

Reply to
badworm

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.