się w pętli

Witam.

Mam AT91SAM7S32. Podłaczony raczej zgodnie z innymi schematami (kondensatory gdzie trzeba).

Po jakimś czasie (krótkim) rozsadnej pracy jako takiej zaczął mi wariować. Na nóżce od RC PLL pojawiła się fala prostokątna. Program dziala pi razy drzwi parenaście us i jest reset. na VOUT napięcie skacze szpilkami do 1V i zowu wstaje do 1.8V.

Krótko mówiąc cyklicznie się resetuje (choć dziwi mnie ze VOUT zależy od jakiś resetow ...). Oczywiście JTAG nie jest w stanie nic zrobić poza czasami detekcją jak trafi na własciwy moment.

Zanim bede wykluczal jakieś przyziemne problemy typu kondensator: czy podobny objaw moze swiadczyć o popsuciu się czegoś w CPU czy raczej o błednych elementach zewnatrznych? Liczę po cichu ze ktos mial już podobnie ...

Reply to
Sebastian Biały
Loading thread data ...

Zapewne programowo wyłączasz VOUT.

Paweł

Reply to
Paweł

Hmmm jesli to możliwe w ogole to zastanawiam się, czy przypadkiem program nie idzie w maliny i powoduje ponowne wejście w procedurę bootowania( inicjacji PLL itd ). Nie zmienia to jednak mojego zdziwienia, że VOUT (który zasila przeciez rdzeń) można wylaczyć programowo, lub nawet tylko zakłucić :)

Reply to
Sebastian Biały

Potrzebne jest to do przejścia w tryb obniżonego poboru prądu (uśpienia).

Paweł

Reply to
Paweł

Sebastian Biały pisze:

Heh, podobnie mnie dziwi w tego typu prockach możliwość programowego wyłączenia reakcji na zewnętrzny reset...

Reply to
Adam Dybkowski

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.