Ku przestrodze

Niedawno był tutaj wątek dot. dostawców z HK co to mają wszystko. Pisałem w tym wątku, że śmierdzi to jak diabeł siarką. Na przykład:

formatting link
Z ciekawości zadałem pytanie o XC6SLX45-3FGG484C, które w czasach dostępności były do kupienia za 110-120$. Nie podałem ceny jaka mnie interesuje, zapytałem o 10 sztuk. Odpowiedź prawie natychmiastowa:

Thanks for your inquiry. Please advise your target price. We will try to meet your target price. I am looking forward to your respond. Thanks in advance.

Best Regards, Rio Zhang

Tel: 00 852-3050 1954 Fax: 00 852-3050 1974 Email: snipped-for-privacy@i-components.com Address: 7/F Spa Center, No.53-55 Lockhart Road, Wanchai, Hong Kong Website:

formatting link

A teraz poczytajcie sobie opinie na ten temat:

formatting link

Reply to
Stachu Chebel
Loading thread data ...

poniedziałek, 5 września 2022 o 22:26:36 UTC+2 Stachu Chebel napisał(a):

Kolega na początku sierpnia z USA zamówil ATmegi4809 w DIL - aż 3. Do dziś nie ma. Sample z TE connectivity miałem w łapie w mniej niż tydzień, łącznie z cłem (oni zapłacili), a szły z jakiegoś Dzikiego Zachodu (podgląd w DHL).

Reply to
Dawid Rutkowski

Dziś dostałem zamówienie z Mousera - z Mansfield w Texasie. Cło też oni płacą i VAT. Kilka dni szło. Można ? Można. I u nich zawsze kupię chętnie.

Natomiast przestrzegam ponownie przed chujami z Reichelt.de Kasę oddali po miesiącu czekania, żadnego "przepraszam" ani be ani me.

Reply to
sundayman

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.