do hakerów (Keil C)

nie wpada no ale muszem... leżał sobie na mułku Keil C wersja 01.2004... leżal, leżał i leżał więc sam się prosił... sciągnąłem... niestety nie udało mi się go poprawnie zainstalować i skrakować, cały czas uruchamia się jako demo... czy ktoś kto już to przerabiał mógłby mi pomóc skrakować ten program? crack i instrukcja jest dołączona, ale niestety... robię po kolei to co w instrukcji, ale nic to nie daje... w instrukcji np. pisze, że trzeba utworzyć dyskietkę instalacyjną tworzę, ale przy instalacji wcale się o nią nie pyta...

inne wersje mają dołączonego tego samego cracka... już sprawdzałem...

ktoś zechce mi pomóc? nie sądzę, żeby wszyscy mieli oryginał...

Reply to
bezrobotny
Loading thread data ...

Dnia 2005-01-11 22:14, Użytkownik bezrobotny napisał:

[...] no tak :)

Nie sadze zeby pytanie o takie cos bylo rozsadne... polecam ostroznosc. Twoje pytanie brzmi jak "czy ktos polelnil przestepstwo i czy moze mnie nauczyc jak je popelnic?"... hmm przynajmniej sie nie przyznawaj :/

Reply to
mavs[NOSPAM

ok, jedna cenna rada wystarczy, teraz proszę na temat...

Reply to
bezrobotny

...........i tym sposobem Bezrobotny trafił do więzenia :)

Reply to
invalid unparseable

wpłacę jedno stypendium za wyniki w nauce i mnie wypuszczą... ponawiam pytanie, kto z wysoką średnią poradzi sobie z tym banalnym problemem?

Reply to
bezrobotny

to moze sam sobie zcrackuj ?

e.

Reply to
entroper

Dnia 2005-01-12 10:31, Użytkownik entroper napisał:

albo przeznacz to stypendium na wersje orginalną pozerku... "Pirates Software LTD." <rotfl> idz szukac frajerow gdzies indziej.

Reply to
mavs[NOSPAM

ale sie wszyscy nagle uczciwi zrobili...:)

Reply to
Greg

mnie nie licz :) ja namawialem do alternatywnej "zlej drogi" :D

entrop3r

Reply to
entroper

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.