Reparateur voor versterker gezocht (omg. Amsterdam) of analyse van mijn probleem

Apr 21, 2004 3 Replies

Hoi ik heb hier een Zwarte Sony versterker staan, nog een redelijk bij de tijds model qua uiterlijk. Namelijk: F310R Spontaneous Twin drive Deze heeft een probleempje met de linkeruitgangen, soms slaat de linker speaker af en ik heb voortdurend het idee dat L(inks) zachter en brakker is. Er zijn dan twee oplossingen:



- slaan op de versterker (werkt echt)



- volume omhoog knallen en dan springt het geluid weer aan, en dan langzaam weer tot acceptabel verlagen en hopen dat ie niet weer uitspringt. Het probleem doet zich volgens mij voor in de Linker-uitgang in beide speakeruitgangen A en B. Ik zoek een goede betrouwbare reparateur van dit soort apparatuur in Amsterdam (in west woon ik, rest mag ook). Daaarbuiten wordt erg lastig ivm vervoer. Ik heb geen geld voor een nieuwe dus ik reken op jullie :-)



Keuze schakelaar daar zitten relay's in deze moet je vervangen , anders de schakel knop , veel voorkomend probleem bij deze type sony versterkers en ook de STR serie . Zijn namelijk niet verguld met een laagje zilver of goud , dus na een tijd oxidatie erop en dan heb je deze fout ;-)

Groet Jeroen

"Tibbus (1=i voor email)" schreef in bericht news:l0Chc.2744522$ snipped-for-privacy@news.easynews.com...

tijds

speaker

langzaam

Amsterdam

speaker

Klinkt bekend - inderdaad waarschijnlijk geoxydeerde relaycontacten in de luidsprekerlijn.

Relays vervangen. Soms kan het helpen om ze schoon te branden met 10A of zo.

Joop van der Velden - pe1dna@amsat.org GPS ontvanger voor zelfbouw: http://www.gpskit.nl/ 8 mei 2004 aanwezig op het DrielandenTreffen zie voor details: http://www.darc.de/g01/html/dlt2004.html

Verguld met een laagje zilver? Geel zilver of wit goud? :)

PeterV

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required