opeens geen teletekst meer

Oct 30, 2006 5 Replies

Ik heb boven op zolder een tv staan die via een signaal versterker vanaf beneden is doorverbonden met een tvdraad en boven nog een signaalversterker ertussen. Altijd heeft teletekst het gedaan en nu opeens niet meer. Ik kan een pagina intypen , maar er komt niks. Soms staat wel de regel met de tijd bovenin en soms ook niet. Maar geen teletekst. Gek tot voor een aantal dagen geleden deed hij het. Weet iemand of de tv nu kapot is of waar ligt dit nu aan?


Algemeen: is het beeld nog steeds goed en ruisvrij? Als dat slechter is geworden is het signaal mogelijk te zwak.

Voor toestelspecifieke tips (dus of er wat te doen is aan de eventueel defecte teletext) is natuurlijk het merk en typenummer nodig.

Met vriendelijke groet, Maarten Bakker.

Me maat heb dat bij een Philips K40 ook gehad. Het was de teletekst module die heb waarschijnlijk ergens een optater van gehad(bliksem inslag,statitische pieken),en stuurde ineens dat signaaltje niet meer goed naar de decoder. Je moet eens proberen dat je ergens op een hard signaal (sateliet oid) die tv kan zetten en dan uitproberen,doet hij het zelfde kan je er zeker van zijn dat je teletekst module gaar is Succes PA10403 Gerard

schreef in bericht > Voor toestelspecifieke tips (dus of er wat te doen is aan de eventueel

Ik heb de tv aangesloten op een punt waar een andere tv goed de teletekst weergeeft. Ook nu gaf hij geen teletekst. Hij geeft wel een rood balkje bovenin en soms de datum en de tijd op de regel eronder. maar verder blijft het beeld zwart. De tv is een telefunken mp 143 Ik hoop dat je me nog tips kan geven of ik op de een of andere manier toch weer teletekst kan krijgen?

De MP143 zegt me uit m'n hoofd niks, zou het even op moeten zoeken. Maar ik ga voor het gemak uit van een IKC2 chassis. Dan zit de teletextdecoder achterop het chassis, zelfde printplaats als de SCART, meen ik. Op de teletextdecoder zit een spoeltje, wat je zou kunnen verdraaien (kwartslagje de ene kant op, als dat niet helpt kwartslagje de andere kant op).

Met vriendelijke groet, Maarten Bakker.

Soldeer de txt print goed en helemaal door, dat heb ik al een paar keer gehad bij philips toestellen waarvan tv helemaal geen txt of zwart was bij oproepen txt

schreef in bericht news: snipped-for-privacy@m7g2000cwm.googlegroups.com...

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required