Wyświetlacze TFT Ampire

Witam, Potrzebuję opinii na temat jakości produktów firmy Ampire, w szczególności wyświetlaczy TFT. Czy można je spokojnie stosować w produktach komercyjnych z 2...3 letnią gwarancją? Dotychczas używałem AUO i nie było problemów jednak z tego co widzę cenowo wychodzą sporo drożej.

Pozdrawiam Antek

Reply to
Antek
Loading thread data ...

W dniu 2011-02-15 09:49, Antek pisze:

Co do 2-3 letniego czasu użytkowania to nie wiem. Bawię się nim kilka miesięcy, może rok i jak na razie wyświetlacze są w porządku. Uważaj jednak na jakoś dokumentacji, bo z tym to z pewnością ta firma ma problem.

Reply to
Andrzej W.

Użytkownik "Antek" snipped-for-privacy@poczta.fm napisał w wiadomości news:ijden0$je1$ snipped-for-privacy@usenet.news.interia.pl...

Mam w zasilaczu 2x 20 działa już od 6 lat.

Reply to
henry1

Użytkownik "Antek" snipped-for-privacy@poczta.fm napisał w wiadomości news:ijden0$je1$ snipped-for-privacy@usenet.news.interia.pl...

Stosuję TFT 5,,7'' + TP. Najstarsze urządzenia właśnie gdzieś tak mają -

2...3 lata. Jak dotąd nie było zgłoszeń, które dotyczyły by wyświetlacza. Montowane są w osobnej metalowej obudowie jako panel sterujący na drzwiach szafy sterowniczej. Raz, podczas uruchomienia u klienta zdarzyło się, że się posypał - pomogło wówczas wypięcie i wpięcie tasiemek do złącz ZIF. Z kolei egzemplarz, który mam na stole i który tłukę już od paru lat, ma jaśniejsze podświetlenie w jednym z rogów. A pracują u mnie w takich sobie warunkach. Za metalową przegrodą (blacha 3mm) w odległości 0,5m pracuje sześć tranformatorów 40kV/1kVA. Czasami (rzadko) zdarza się, że fragment treści ekranu się posypie (zazwyczaj wskakuje inny kolor), ale nie potrafię powiedzieć, czy to sam wyświetlacz, czy może mój sterownik modułu wyświetlacza.

Ale generalnie nie mam większych zastrzerzeń.

Maciek

Reply to
Maciek

W dniu 2011-02-17 11:08, Maciek pisze:

Dzięki wszystkim za opinie. U mnie na szczęście będą pracować w środowisku bardziej zbliżonym do biurowego niż przemysłowym.

Reply to
Antek

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.