Texas Instruments Code Composer Studio za 0,01$..

Witam, może kogoś zainteresuje - promocja na całe środowisko Code Composer Studio na wszystkie procki TI - ARM-y, DSP, MSP430/432, CC3200 itp itd pod warunkiem zakupu za 9,98 USD zestawu MSP430 G2 Launchpad. Plus oczywiście koszt przesyłki - w sumie 16,97USD. Licencja typu "node locked" na podstawie numeru MAC karty sieciowej (ale tu tania karta WiFi na USB ułatwia sprawę przenośności).

formatting link

Reply to
Michał Baszyński
Loading thread data ...

Kupiłeś to i sprawdziłeś? Jest to faktycznie pełna wersja bez limitów? Cena jest tak atrakcyjne, że można kupić wiele egzemplarzy.

BTW, numer MAC w większości kart można ustawić ręcznie. K.

Reply to
John Smith

Dzięki za linka. Kupiłem, za dwa dni powinien przyjść mi mail z informacją jak ściągnąć CCS.

Reply to
bobofrut

W dniu 08.09.2016 o 12:01, bobofrut pisze:

Jak to? Próbowałem zamówić (ta promocja była już w połowie sierpnia) to mi uparcie pokazywało, że towar wyczerpany...

Reply to
Jakub Rakus

No przyszedł mi "Order Confirmation", mówiący, że w przeciągu 24-48 godzin przyjdzie mi mail, instruujący jak pobrać kopię CCS'a.

Reply to
bobofrut

W dniu 2016-09-08 o 01:43, John Smith pisze:

kupiłem. Dziś kurier przyniósł przesyłkę, a po 17 na e-maila przyszła instrukcja aktywacji

jest limit, 2 sztuki można kupić. Przy czym ponoć można na 2 komputerach mieć zainstalowane (np. laptop i stacjonarny), ale korzystać tylko na jednym w danym momencie. Z przeniesieniem na inny MAC też nie powinno być problemu potem

Reply to
Michał Baszyński

Mi w czwartek przyszedł mail z kodem aktywacyjnym, a płytka z dwoma mikrontrolerami i kablem usb już dzisiaj, gdzie na stronce widniała informacja, że wyślą ją dopiero 15. CCS zainstalowałem na razie na stacjonarnym, ale licencja, tak jak piszesz pozwala zainstalować na dwóch komputerach, mam nadzieję, że dzisiaj po pracy uda mi się zainstalować na drugim kompie.

Reply to
bobofrut

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.