Re: test gimnazjalny 2010

Problem jest taki, że "poprawna odpowiedź" to rzecz względna... dla

> mnie, dla Ciebie, dla wielu piszących tu osób poprawna, logiczna i pewna > odpowiedź brzmi "temperatura w pomieszczeniu zwiększy się". Jednak na > tych testach, osoba układająca to pytanie (zapewne wykształceniem > związana z fizyką) prawidłowa odpowiedź brzmiała "temperatura nie zmieni

O tym wlasnie pisalem. Ta osoba na pewno nie miala wyksztalcenia zwiazanego z fizyka. Albo nic z tych studiow nie wyniosla.

pozdrawiam bartekltg

Reply to
bartekltg
Loading thread data ...

Użytkownik bartekltg napisał:

Jak to nic? Paprotkę i parę sadzonek kaktusów!

A na poważnie - jeśli autor tego tekstu nie miał wykształcenia w zakresie fizyki to urzędnik który pozwolił mu test układać powinien zwrócić państwu koszty wydania, dystrybucji i koszty egzaminu. A jak miał - to sam powinien zwrócić koszt studiów i wszystkie dotychczas otrzymane pensje nauczycielskie. No, nie będę nieludzki - niech mu służy prawo regresu względem tych co go tak niecnie oszukali i dali mu dyplom.

Reply to
invalid unparseable

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.