Ano widzisz - debile + nowoczesna technika = big problem
Ano widzisz - debile + nowoczesna technika = big problem
Raczej starodawna technika (podczas której opracowywania przyjęto, że wyżejwymienieni nie będą jej używać).
a dlaczego?
Filip Ozimek napisał(a):
ano widzisz tu trochê przesadzi³e¶: a) debile (w potocznym tego s³owa znaczeniu) siê nie rodz± a s± wychowywane, czyli wina le¿y g³ównie po stronie rodziców, wychowawców, opiekunów. b) Nowoczesna technika jest tylko narzêdziem nad którym nauczyciel nie potrafi zapanowaæ, nie potrafi wzbudziæ respektu co jest ¶ci¶le powi±zane (niestety :( ) z punktem a). c) Zmiany trzeba przeprowadziæ nie od ty³u czyli "dobieraj±c" siê do tych m³odych ludzi, ale od rodziców i sposobów wychowania!
Pozdrawiam Darek
Witam,
Dzieci z Gimnazjum nr 3 w Swarzedzu zaczynają się bawić w internet, jednak internet dla szkół to nie jest zbyt dobry pomysł :(
Filip.
A numeru telefonu do dyrektora nie da się ustalić? ;-)
I co by¶ powiedzia³ takiemu dyrektorowi? :-(
Parę 'miłych' słów.
Bo jak widać po Twoim poście w gimnazjach nie uczą jak dobrze odpisywać na posty w usenecie. Nieodpowiednie narzedzie w nieodpowiednich rekach. Pila lancuchowa jest dobrym narzedziem ale nie w rekach 14-latkow.
Mozna uzyc pewnej sceny z "Nic smiesznego" w roli materialu instruktazowego... :-)
Pozdrawiam Piotr Wyderski
U¿ytkownik "Gelmir Tinehtelë" snipped-for-privacy@everywhere.com.pl> napisa³ w wiadomo¶ci news:d1c638$9p$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl
Kiedy¶, w podobnej sytuacji, rozmawia³em ju¿ z dyrektorem jakiego¶ gimnazjum. Facet nie bardzo rozumia³ o co chodzi, ale chyba siê nieco wystraszy³ ;-)
Skąd te dane? Próbowałe coś zidentyfikować na podstawie IP ale oprócz tego, że to numer tepsiany, neostradowy (co po nazwie domenowej widać) nic mądrzejszego nie ustaliłem.
TP.
U¿ytkownik "Tomasz Piasecki" <mtbrider@_-nospam-_.poczta.onet.pl>
napisa³ w wiadomo¶ci news:d1chpq$354$ snipped-for-privacy@helios.nd.e-wro.pl
Te¿ jestem ciekaw. Ja ustali³em tylko tyle, ¿e traceroute prowadzi do P-nia. Co sk±din±d uprawdopodobnia³o by rzeczony Swarzêdz.
Tak się składało, że pod tym adresem stał gimnazjalny serwer z wystawionym anonimowym ftpem, http i czymś tam jeszcze.
Dzięki, masz racje. A co powiesz na to: "kupa kupa kupa kupa kupa kupa" z godz. 12:09? Myślę, że ważne jest jak coś powiedzieć, ale ważniejsze, żeby mieć coś do powiedzenia. A z treści wątku dalej nie wiem, co dzieciaki ze Swarzędza narozrabiały.
Śledztwo wykazało że to one właśnie wrzuciły te śmieci na grupę.
TP.
Krotki mail do admina/sekretariatu/czegokolwiek i pare linkow do groups.google.pl. Dziala nadspodziewanie dobrze. Testowane na zwierzetach
- jakas szkola rolnicza ;].
dodalbym snipped-for-privacy@tpnet.pl
Mnie bardziej chodzilo o wyedukowanie mlodziezy, niz odciecie ;)
nysle ze ich nie odetna... raczej nauczyciel prowadzacy zajecia wspomni o netykiecie...
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Ask the community — no account required