Generator DDS

witam

Robię pracę mgr - generator funkcji na DDSie. Czy znacie innego producenta układów DDS niż Analog Devices? Bo szukam w necie i nie mogę znaleźć :/ Chciałbym w części teoretycznej zamieścić przykład kilku różnych układów, nie tylko jednego producenta.

Reply to
Sawik
Loading thread data ...

Witam,

Dnia 5.09.07 (środa), 'Sawik' napisał(a):

Ja znam tylko Qualcomm, przykładowy układ: Q2368.

Reply to
Dykus

Intersil (ISL5314)

Reply to
RobertP.

Zmartwie cie - on moze kiedys konstruowac sprzet medyczny ktorego z pelnym zaufaniem uzyje naprawde wysoko kwalifikowany lekarz...

Reply to
Dariusz K. Ladziak

zdaje sobie sprawe jednak jest cien szansy ze moze nie trafi mu sie takie zadanie... albo ze do tego czasu obudzi sie w nim elektronik konstruktor a nie mgr inz elektroniki odwalajacy panszczyzne.

Reply to
PAndy

No coz - nadzieja matka... Pozostanmy przy tej nadziei (tez wole nie myslec ze on w tym stanie umyslu skonstruuje cos od czego moje zycie zalezec moze...)

Reply to
Dariusz K. Ladziak

Ale skad takie nagonki na kolege ? Ze googla nie potrafi obsluzyc ?

Bo tak mowiac szczerze .. jak siegam pamiecia to mi tez zaden producent poza AD nie przychodzi.

J.

Reply to
J.F.

Dzięki za pomoc. Komentarze proszę sobie darować, bo to nieładnie tak oceniać nie znając człowieka. Mogę Was uspokoić, że nie robię pracy na zasadzie złożenia kitu z NE, i zapewnić, że googlami umiem się posługiwać, ale czasem szybciej zapytać na grupie, zwłaszcza że skrót DDS ma też inne znaczenie, co utrudnia poszukiwania, a czasu dużo nie mam.

Reply to
Sawik

duzo wczesniej niz AD zajmowal sie tym Qualcomm

Reply to
PAndy

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.