Diody LED

Loading thread data ...
Reply to
Bartosz Sarama

To jest graniastoslup i nie ma splaszczenia, jak wczoraj zwykla okragla diode lutowalem to byla splaszczona, ale ta nie

Pozdrawiam Marcin

Reply to
Webmaster

Fri, 25 Jul 2003 12:43:44 +0200 jednostka biologiczna o nazwie "Webmaster" snipped-for-privacy@setter.waw.pl> wyslala do portu 119 jednego z serwerow news nastepujace dane:

To musisz sprawdzic w takim razie. Wez miernik, ustaw na rezystancje na najmniejszy zakres i dotknij koncowkami miernika nozek tej diody. Jezaeli sie nie zaswiecila (a moze zaswiecic dosc slabo, ale powinna zaswiecic) to dotknij odwrotnie. Jezeli sie zaswieci to tam gdzie byla przytknieta ujemna koncowka miernika, masz ta nozke ktora powinna isc od strony zamalowanego prostokacika.

Reply to
BLE_Maciek

Osoba podająca się za: Webmaster przyczyniła się do uszczuplenia moich skromnych zasobów dyskowych ;-) wraz z kolejną wiadomością wysłaną

03-07-25 14:56:

Jeśli chodzi o tę płytę, która ma leżeć na żelazku i robić za stolik grzejny to nie musi to być koniecznie miedź i to o określonej grubości. Ja z powodzeniem stosuję płytę aluminiową 6mm :-) A co do zakupu to obdzwoń hurtownie metali kolorowych - jakieś resztki będą mieli i Ci sprzedadzą za grosze.

Reply to
badworm

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.