X-10 spullen in Nederland?

Oct 18, 2009 24 Replies

Ik wil in ieder geval zijn vriendin nooit zien :-)

-- Failure does not prove something is impossible, failure simply indicates you are not using the right tools... "If it doesn't fit, use a bigger hammer!"

--------------------------------------------------------------

Als de vorm bagger is, moet de inhoud beter zijn dan anders om op te vallen.

Met vriendelijke groet, Maarten Bakker.

Alle goede bedoelingen ten spijt: Als je gebruik wilt blijven maken van goede raad in nieuwsgroepen (geven òf ontvangen) zou ik je 'benedenquote' gedrag zo snel mogelijk afzweren. Voor velen is dit gebruik nl. een goede reden zo'n poster in hun killfile op te nemen. Je kunt het snel oplossen om in Outlook Express voor Quote Fix te kiezen of Thunderbird als Mail/nieuwslezer te nemen, die kan kiezen voor onderaan antwoorden. Eerlijk hoor, deze discussie laait steeds weer op (en ik doe al mee in nieuwsgroepen sinds 1996) en als je je even aanpast kan het nog heel gezellig zijn in nieuwsgroepen, anders wordt het saai, omdat niemand meer antwoord.

groeten, ____________________________Jim© ~ OS X really opens up windows ~

Hij weet diep in zijn hart ook wel dat het zo zit, ik zie het typische verongelijkte gedrag van iemand die net een tik op de vingers heeft gehad voor sociaal gedrag en dan een preek terug gaat afsteken, mensen zeggen tegenwoordig nog geen sorry al hangt hun leven ervan af.

Met vriendelijke groet, Maarten Bakker.

Doet me denken aan die conducteur die de 4 jongens die dachten vrij te kunnen treinen, wilde aanhouden. Geen sorry of excuses, nee, gewoon aftuigen die lastige vent! Criminelen in mijn optiek.

groeten, ____________________________Jim© ~ OS X really opens up windows ~

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required