Scartsplitter of ???

Nov 11, 2004 2 Replies

Heb ondertussen 4 apparaten (video/dvd/playstation/settopbox) bij mijn tv (2 scartingangen) staan die via een scart aangesloten moeten worden.



Wat is de beste manier om zo min mogelijk storing te krijgen en toch alle apparaten aan te sluiten.


1 apparaat rechstreeks op scart 1 en de rest met een 3 splitter op de andere scart ingang ??

Wie geeft me raad ??


De minste storing geeft een scart-schakelkastje (bv. 3 ingangen, 1 uitgang). Je moet alleen even op het knopje drukken, afhankelijk welk apparaat je wil gaan gebruiken. Er bestaan ook elektronische kastjes, met afstandbedienening, maar die zijn veel duurder.

"John" schreef in bericht news:cn0jq8$9f8$ snipped-for-privacy@news6.zwoll.ov.home.nl...

(2

andere

Gewoon doorlussen?? Bij mij gaat de scart-uit van de Satelliet ontvanger naar De scart-In van de DVD Scart uit van de DVD naar de scart-in van de Video Scart Uit Video naar de TV. Dus zolang je apparatuur 2 scartaansluitingen heeft kun je dit doen. Heb je een apparaat met maar 1 scart, dan moet dit de eerste worden in het de rij. Zodra je een apparaat uitzet, wordt (meestal) de scart in met de scart uit doorverbonden.

Denk aan volgede rij:

1 Playstation 2 DVD 3 Video Zo kun je op de video toch een DVD opnemen, of bv een spelletje wat je op de playstation speel. Geloofd niemand je High-score?? Neem het op.

Settop boxen, geen ervaring meee. Kan dezze bv op de tweede scart ingang van je TV?

Jantje

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required