Re: Heeft iemand nog PAL16L8D's ?

Jul 23, 2003 2 Replies

Normaliter kan je ook de 16V8 gebruiken, verschillende programmers kunnen de 16L8 jedec file inlezen en vervolgens een 16V8 programmeren.



Succes!



Peter


Heeft iemand nog ongebruikte PAL16L8D's het liefst van AMD te koop?
>Ook niet te duur graag...
>

Ja, maar is die chip dan wel voorradig? Kan ik ook een GAL (zo ja welk type of bedoel je de GAL16V8?) nemen en de PAL uitlezen en direct naar een GAL branden? Ik bedoel dus zonder JEDEC conversie?

Peter wrote:

Sommige programmers ondersteunen dat, maar je kan altijd een programma zoals PALASM gebruiken om de 16L8 jedec file te disassembleren in een min of meer leesbare sourcefile en daarna deze file weer gebruiken om een PALCE16V8 (voorheen AMD) of inderdaad een Lattice GAL16V8 te programmeren. De 16V8 moet je gemakkelijk kunnen kopen, heb je een PAL/GAL programmer om hem te programmeren?

beste groeten

Peter, PE1DTN

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required