Marten Hoffmann wrote in news:4b8ed8c0$0$22903 $ snipped-for-privacy@news.xsall.nl:
hier
Jouw niet-weten mist elke correlatie met 'toeval'.
Marten Hoffmann wrote in news:4b8ed8c0$0$22903 $ snipped-for-privacy@news.xsall.nl:
hier
Jouw niet-weten mist elke correlatie met 'toeval'.
Dat is waar: ik weet heel veel wel en dat is geen toeval :-)
Welnee de poster plaatst een aankondiging in een algemene aankondiging groep en mag er van uit gaan dat degenen die de aankondiging snappen hem oppikken en de rest hem negeert.
Het probleem is Markerinkkk die de aankondiging ongevraagd herplaatst in een groot aantal groepen, zoals hij zo vaak doet als hij ergens wat leest wat hem interesseert (en de andere lezers meestal niet).
Hij vindt zichzelf zo goed dat hij zelf kan bepalen dat hij de doelgroep is van een oorspronkelijk artikel moet uitbreiden, quote dit vervolgens in zijn geheel en gaat er in zijn bekende warrige taalgebruik vanalles bijschrijven. Liefst met 4 nivo's van geneste haakjes.
Zo zit die gast kennelijk in elkaar...
Rob wrote in news: snipped-for-privacy@xs8.xsall.nl:
De oorspronkelijke poster had vanwege commercieel belang niet de legitimiteit om het elders te posten. Ik wel....:))
Uw groteske fantasieen over uitbreidingen/toevoegingen laat ik geheel voor uw rekening, zo zit u blijkbaar in elkaar. (het onderhavige symposium behandelt helaas geen loszittende schroefjes)
Op Thu, 04 Mar 2010 22:31:14 +0000, schreef Willem-Jan Markerink:
??? Doe je jezelf nu niet teveel eer aan Markerink? Zoveel heeft Cees niet met commercie te maken.
Wel met het onderwerp waar hij zeer onderhoudend over kan verhalen. Er staat nog ergens een Ubuisje met wat meetgegevens over ledverlichting. Ook geiniteerd door Cees.
Laatste lampje uit de film is door deze meetgegevens dus uit de handel verdwenen.
Best wel belangrijk als je weet wat EMC betekent.
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Ask the community — no account required