Geluid omzetten in licht?

Feb 23, 2007 4 Replies

Hallo,



Ik ben bezig met een project waarbij apparaten op GSM signalen moeten reageren. Hiervoor wou ik eerst een simpel iets bouwen zoals een keer is beschreven in de Elektuur.

formatting link



In het artikel wordt geschreven dat je een 3,5 mm klinkstekerbus kunt gebruiken om te 'horen' of er een GSM in de buurt is. Mijn vraag is of ik dit onderdeel ook kan ontvangen door een soort van lampje? En zo ja is zoiets vrij simpel te doen?



Alvast bedankt,


Met vriendelijke groente!

"Onedayflyer" schreef in bericht news:45df040b$ snipped-for-privacy@news.nb.nu...

Groenteman,

Je kunt om te beginnen elk van de hoofdtelefoonschelpen vervangen door een paar antiparallel geschakelde, rode LEDs. Als die geen - of niet genoeg licht geven heb je extra versterking nodig.

petrus bitbyter

petrus bitbyter schreef op 23-2-2007:

Dat is inderdaad misschien handiger, nog niet aan gedacht. Thanks voor de tip!

Met vriendelijke groente!

"Onedayflyer" schreef in bericht news:45df040b$ snipped-for-privacy@news.nb.nu...

Heb je het komplete artikel (in pdf) van de GSM detektor al? Je kan hem van mij (gratis) toegestuurd krijgen.

wieweet schreef op 24-2-2007:

Nee is niet nodig, ik heb het artikel al. Toch bedankt voor het aanbod :-)

Met vriendelijke groente!

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required