Płacę 90 pln za miesiąc. Zakupy wspólnotowe robię rzadko. Nie widzę korzyści ze zmiany księgowej. W Farnelu kupuję za pośrednictwem innej firmy, która ma u nich upust i mi odsprzedaje po cenach ich sklepu. Tylko, że trwa dzień dłużej.
Płacę 90 pln za miesiąc. Zakupy wspólnotowe robię rzadko. Nie widzę korzyści ze zmiany księgowej. W Farnelu kupuję za pośrednictwem innej firmy, która ma u nich upust i mi odsprzedaje po cenach ich sklepu. Tylko, że trwa dzień dłużej.
To nie masz FV EU. K.
W dniu 2013-12-12 13:03, John Smith pisze:
Mam, tylko ksiegowa chce za taką fakturę ekstra opłaty. przy małym zamówieniu to mi sie nie opłaca.
No to ja chyba powinienem dostać :) Ale na razie nikt mi nie proponował, a ja sam się nie pytałem, bo w sumie żadna mi różnica. Ale ciekawe, czy by mi dali.
W dniu 2013-12-12 17:34, sundayman pisze:
Ja w RS dostałem od razu po zarejestrowaniu 30 dniowy termin płatności.
Ja te¿, podobnie w Farnellu. Widaæ w TME bardziej realistycznie podchodz± do problemów z p³atno¶ciami :)
Nie wiem, jak to wygl±da w takich firmach jak RS w³a¶nie, osobi¶cie mi siê zdarzy³o przeci±gn±æ p³acenie (skleroza, nie wyrachowanie), no ale jak dosta³em przypomnienie, to zap³aci³em. A jaki jest odsetek tych, co to p³ac± po roku albo lepiej, to nie wiem.
Ale ciekawe to, muszê zapytaæ w TME, czy mi dadz± jaki¶ termin, chocia¿by te 14 dni. Bogiem a prawd± - wolê p³aciæ od rêki, wtedy mi nie grozi, ¿e zapomnê, albo wydam kasê :)
Ale dla zasady powinni daæ !
W okolicach Gliwic zawsze docierało na następny dzień.
W dniu 13.12.2013 12:06, Adam Jurkiewicz pisze:> On 2013-12-11 07:57, Zbych wrote: >
Na Śląsku paczka przylatuje do Pyrzowic i dostawa jest od razu z centrum dystrybucyjnego przy lotnisku. Widać to na trackingu.
Pozdrawiam,
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Ask the community — no account required