Splitter Coaxial

Dec 22, 2011 2 Replies

Trochê sprzêtu z cyfrowym wyj¶ciem coaxial siê nazbiera³o. W amplitunerze mam tylko 2 wej¶cia dla cyfrowego sygna³u coaxial



  • jedno toslink, ale te¿ ju¿ zajête. Chcia³bym jako¶ rozszerzyæ mo¿liwo¶ci wej¶æ daæ jaki¶ splitter. Jest co¶ takiego? Na alledrogo znalaz³em splitter toslink mechaniczny i cyfrowy z pilotem (cena powala, ok. 500z³). Jednak za nic nie mogê znale¼æ nic dla coaxial. Has³a 'prze³±cznik coaxial', 'splitter coaxial' nic nie da³y. Dobrze by by³o jakby nie zabija³o cen±. Ostatecznie mo¿e byæ co¶ mechanicznego, aczkolwiek wola³bym co¶ bardziej automatycznego.

Z tego co uda³o mi siê doczytaæ to maksymalna przepustowo¶æ dla zastosowañ audio to 25MBit/s. Nie wydaje siê to a¿ tak du¿o. jak na dzisiejsze czasy. Switch do sieci komputerowych mo¿na kupiæ za 30z³. Wiêc chyba taki prze³±cznik nie powinien byæ a¿ tak drogi w produkcji. S± takie urz±dzenia w rozs±dnej cenie?


Do Toslink optyczne są różniste. Mechaniczne po 5EUR, elektroniczne od

30EUR. Coax można dać przełącznik antenowy. Tak samo kupić zestaw z przekaźnikami i zmontować.

Waldek

U¿ytkownik "Waldemar Krzok" napisa³ w wiadomo¶ci grup dyskusyjnych: snipped-for-privacy@mid.uni-berlin.de...

Do Toslink optyczne s± ró¿niste. Mechaniczne po 5EUR, elektroniczne od

30EUR. Coax mo¿na daæ prze³±cznik antenowy. Tak samo kupiæ zestaw z przeka¼nikami i zmontowaæ.

Waldek

Z tym prze³±cznikiem antenowym to jest my¶l. Szukaj±c prze³±czników natrafi³em na taki do HDMI:

formatting link
da³o by siê rozbebeszyæ kabelek hdmi i wykorzystaæ to w rodzaju prze³±cznika? Tylko nie wiem na ile to mo¿e wymagaæ rzeczywistego sygna³u HDMI. Cenowo by³oby idealnie.

bhk

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required