Czy platformowe, to nie wiem, ale na pewno g?upki..

A mianowicie wszyscy ci, którzy na posty tego kretyna (wiecie którego, prawda?) w jakikolwiek sposób reagują. Dajcie zdechnąć przygłupawemu trollowi.

Reply to
andyniemczuk
Loading thread data ...

Kazda (żyjąca) grupa ma swojego idioę. To taki folklor - trzeba zaakceptować z inwentarzem. Z braku laku nawet jego posty czytam a killfila juz nie chce sie apdejtować. Czasami jego posty prowokują do pobocznych - bardziej interesujących - dyskusji.

c.

Reply to
cezar

brak nicka pisze tak:

No nie wiem o kim mówisz.

To tak jak mi ludzie opowiadają, że teraz na stronach www jest tyle reklam wyskakujących, zakrywających, rozmywających i pływających. Nie wiem o co im chodzi ;)

Reply to
PiteR

Ja wiem, że jets killfile i wiem, że jest adblock - nie bój żaby. Ale właśnie ludzie odpowiadający (niestety, czasem Ci co mają wiedzę) wyciągają go z killfile. Jak będę "wyciągaczy" blokować, to mogę całkiem przestać zaglądać na grupę. Niech sobie gada z takimi Zenkami, co to tylko szambo mają w głowie. Ich nie żal splonkować.

Reply to
andyniemczuk

nie zmarnujmy tej szansy!!! porozmawiajmy w końcu o modelu optymalnym po/eu!!! roman zaczynaj!!!

Reply to
platformowe głupki

brak nicka pisze tak:

no to dlaczego nie korzystasz? :)

Nie blokujesz wyciągaczy na stałe. Oznaczasz pacjenta niepowtarzalnym kolorem np niebieskim. Widzisz, że wątek zakolorował się na niebiesko i w ogóle nie wchodzisz do wątku albo kasujesz całość z miejsca. Kto chce niech sobie w nim pisze.

Reply to
PiteR

On 2016-02-28 17:02, PiteR wrote: [...]

A po co cokolwiek oznaczać kolorami? W Thunderbirdzie można do regułki przypisać akcję „ingnore subthread”. Dzięki temu domyślnie wcale nie widać ani tego, co napisał odfiltrowywany delikwent ani też odpowiedzi na jego post.

Reply to
JDX

JDX pisze tak:

mnie tego nie tłumacz

ano po to żeby andyemu grupa za mocno się nie wyludniła.

Reply to
PiteR

W dniu niedziela, 28 lutego 2016 12:24:14 UTC+1 użytkownik snipped-for-privacy@gmail.com napisał:

Każdy rozumny człowiek potrafi idiotę zdiagnozować po kilku słowach. A kretyn, bez względu na ilość twoich apeli, zawsze podejmie dyskusje.

Reply to
akarm

to ja zacznę... za komuny intelektualista to był jajogłowy, łysy, w okularach, przygarbiony od czytania książek w fotelu... za wałęsy model się zmienił, główny nacisk u intelektualistów kładziono na tężyznę fizyczną i aktywny wypoczynek (ja trafiłem wtedy na politechnikę warszawską, gdzie spedalony dziekan RZM kazał mi zaliczac wfy z psycholami)... no a jak jest obecnie? czym charakteryzuje się obecnie intelektualista po/eu? ogólnie to wiem tylko,że bawią go dżołki koalicji po/eu... a co jeszcze?

Reply to
platformowe głupki

W dniu poniedziałek, 29 lutego 2016 17:21:12 UTC+1 użytkownik platformowe głupki napisał:

Reply to
Kris

jest info z systemu: nowy model wymaga pięknego i kwiecistego wysławiania się...

toż to prawie jak na elektrodzie... nie roman? ty to byś mógł napisać 10 tomowe dzieło...

Reply to
platformowe głupki

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.