windows levert foutmeldingen op.

Dec 17, 2004 27 Replies
[quote]

Zo... we zijn er eindelijk weer!!

Even wat uitleg: de server was dus gehacked door cyber-terroristen. Ze hadden een onthoofdings-video en wat anti-bush dignen op ilikeu2 geplaatst.

Onze excuses hiervoor, wij vonden het ook erg vervelend.

Harm/DjBrainwave heeft hard gewerkt om de server weer in z'n oude staat te herstellen. Dank hiervoor harm

Helaas zijn er een paar berichten verloren gaan: alles wat gisteren na ong.

1830 tot vandaag 1600 geplaatst is, is verloren gegaan... Het zal niet veel zijn, aangezien we de site voor het grootste gedeelte hebben moeten sluiten tijdens deze periode.

We zijn er achter dat de hackers gebruik hebben gemaakt van kant en klare scripts om webservers te hacken. Deze scripts maken gebruik van een fout in een oudere versie van Linux, het besturingssysteem waar iLikeU2 op draait.

Hopelijk maken we dit niet meer mee...

-- Het iLikeu2 team

[/quote]

Klote linux!!!

en

weet

Klote systeembeheerders!! Stelletje amateurs blijkbaar.

Joop van der Velden pe1dna@amsat.org

Op Mon, 20 Dec 2004 16:49:40 +0100, schreef Michel:

Ach, wat jij beschrijft, is tegenwoordig zo ongeveer standaard bij /iedere/ Windows-installatie. Ik kom wekelijks een flinke handvol Windows-machines tegen, meestal in het kader van monitorreparaties, en ik kan je melden dat ik de afgelopen maanden *geen een* onbesmette machine bij particulieren meer ben tegengekomen (bij het testen van de monitoren zet ik er meestal even Ad-Aware op, als extra service).

De enige paar cleane machines stonden bij bedrijven, waar behalve een goede firewall een strenge policy gold: geen IE, geen OE, zelf geen software installeren, geen machines van thuis (laptops e.d.) op het bedrijfsnetwerk en zeer grondig alle updates van virusscanners e.d. bijhouden. Zie dat maar eens aan een gezin op te leggen ...

Maar goed, Linux is inderdaad ook niet onkwetsbaar; om gehackt te worden, moet je echter wel domme dingen doen zoals servers + scripts gaan draaien en deze vervolgens niet updaten. Windows hoef je alleen te gaan gebruiken zoals 't geïnstalleerd is, en je bent *gegarandeerd* de klos (en het record waar ik getuige van was, staat op ca. vijftien seconden na ingebruikname van een gloednieuwe XP-installatie).

Linux-desktopgebruikers zijn direct na een standaardinstallatie compleet veilig, zonder verdere maatregelen.

Wanneer je wilt aangeven dat Linux niks is, kun je dus beter maar niet over de veiligheid beginnen ...

Richard Rasker

Linetec Translation and Technology Services http://www.linetec.nl/

Weet je hoe hard de boel op z'n gat had gelegen als ze windows draaiden? Weet je wat er gebeurt als je te lang met versleten banden rondrijdt? Weet je wat er gebeurt met houtwerk dat je te lang niet schildert? Weet je wat er gebeurt met een K40 die je niet modificeert? Wat er gebeurt met een 5 jaar oude netschakelaar van Stelvio bij regelmatig gebruik?

Met vriendelijke groet,

Maarten Bakker.

Ik kan dat bevestiggen de tijd die je nodig hebt om alle beveiligings updates voor Windows binnen te halen is langer dan de tijd die nodig is om je systeem te laten hacken !!! Wel lachen hoor als zo'n argeloze gebruiker dan zegt;"Hoe kan dat nou heb alles helemaal geformateerd en opnieuw geiinstaleerd" Deze man was na een middagje mandrake move spelen Blij met zijn nieuwe Linux installatie.

Groeten Robert Oor registred linuxuser 361161

maar als ik de oorspronkelijke vraag lees,

Als ik de oorspronkelijke vraag lees "e gevraagde pagina niet kan worden weergegeven .En dan fout nummer regel

466 teken 3 fout syntaxis fout code 0"

Voor dergelijke foutcodes is een goede verklaring te vinden op

formatting link
in de knowledge databases.Maar ik vraag me af of Beppie met de antwoorden aldaar geholpen is.

Groeten Robert Oor registred linuxuser 361161

Had hij niet beter een nieuwere (gepatchete) versie kunnen installeren? Apache 2.0.48 is ruim een jaar oud.

" Bert ( A W RvB )" schreef in bericht news:41c59845$0$3152$ snipped-for-privacy@news.wanadoo.nl...

te

regel

2.0

onder

Files\Content.IE5'

alleen

bewaren

om

staan.

Ik heb nog één tip!

Windows 98SE werkt niet zo goed met minder dan 128 Mb geheugen.

Zelf gebruik ik 192 Mb geheugen. Sindsdien zijn een heleboel klachten niet meer voorgekomen.

Bert RvB.

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required