Wat je wil is niet nieuw dit doen ze al met plotters en een bepaalde inkt. Maar de epson werkt met een tray verwijder je deze dan moet ook 1.6 mm er doorwillen volgens mij.
Watervaste inkt wil nog niet zeggen etsbestendig!! dus dat zou ik eerst uitproberen. Maar je kunt ook speciale folie kopen deze beprint je (moet geloof ik wel met laserprinter of copier) daarna stijk je met een bout dit ontwerp op je print. Dit lijkt met gunstiger want je hoeft geen printer te kopen en je weet zeker dat het wil de speciale folie is wel duur maar de epson geven ze ook niet weg!! Wel heb ik ooit gelezen dat men op speciaal papier uitprint dat iets vettig is en dan schijnt het zonder deze folie te willen maar de papiersoort weet ik niet misschien dat een ander lezer dit weet
Zelf experimenteer ik al 15 jaar met andere mogelijkheden dan fotoprint maar kom er steeds weer bij terug.
Zoek zelf zoiets (printer) om professioneel cd's te beprinten dus als je een goedkoop adres weet voor epson of ander merk waar het mee kan graag melden dan.
Succes
Jo> Ik denk erover om een Epson Photo Stylus 900 aan te schaffen, maar niet om
foto's mee te printen. Deze printer heeft een vlakke invoer voor CD's, en
> die wil ik gebruiken om direkt een printontwerp op de print te drukken.
> Zodat je geen fotogevoelig printplaat hoeft te gebruiken en niet meer hoeft
> te belichten etc.
> Wie heeft hier wel eens mee geexperimenteerd / over nagedacht?
> De (foto) inkt schijnt watervast te zijn. Lexmark USA adverteerd
> nadrukkelijk met watervaste inkt, maar deze heeft weer geen printers met een
> vlakke invoer. Epson geeft een maximale dikte op van 1,3 mm en dat is weer
> net iets te weinig voor een printplaat van 1,6 mm.
> Wel zonde van die zes kleuren op de printer die ik niet nodig heb.
>
> Jullie reacties worden zeer op prijs gesteld. (Prijs is trouwens wel
> belangrijk.) Kan dit lukken?