oude TV grundig stuk??

Feb 16, 2004 1 Replies

Deze TV (+/- 14 jr) geeft geen beeld en geluid meer. De afstandbediening werkt nog, ik kan op het display de voorkeuze zender veranderen. De laatste tijd ging de TV regelmatig vanzelf uit en daarna kon ik deze weer gewoon inschakelen. Als de TV uitging hoor je (zoals bij alle TV's??) een "plof" als ik hem met de AB uitzet hoor ik allen nog maar het relais schakelen. Ik heb effe tijd nodig om wat nieuws uit te kiezen. Dus voor de time being nog te repareren??? Op de "kieskeurig site" staan wel wat revieuws, maar dan lijkt het wel dat er alltijd wat loos ik speciaal met de breedbeeld TV's. Iemand advies breedbeeld of het "ouderwetse" formaat. Volgens mij is breedbeeld nog voldoende actueel en bij DVD kijken en boven en onder een zwarte streep zien vind ik geen probleem. Of is dat te kort dooor de bocht??



Jan


Grundig heeft een hoop TV's gemaakt. Typenummer vermelden is altijd verstandig omdat sommige modellen bekende zwakheden hebben.

laatste

Dit gedrag kan het gevolg zijn van een slechte soldering, hoewel door dit probleem niet tijdig te verhelpen inmiddels ook meer kapot gegaan kan zijn. Ik zou in ieder geval rondom de lijntrafo alles eens goed na lopen.

nog

Als je het zelf kan, of als je een hobbyist kent die het voor weinig voor jouw wil doen, dan kan je dat altijd proberen. Laten repareren lijkt mij vanuit economische standpunt gezien niet meer de moeite waard.

Dat hangt af van of je hoofdzakelijk DVD's of gewone TV uitzendingen bekijkt.

bocht??

Die vraag kan alleen jij beantwoorden: het hangt af van jou kijkgedrag af en jouw persoonlijke voorkeuren. Zelf kijk ik nog altijd op een normaal toestel met volle tevredenheid naar TV uitzendingen. Echter als ik naar zo'n 2.35:1 DVD kijk dan zou ik dat toch liever doen op een breedbeeld.

-- Peter van Merkerk peter.van.merkerk(at)dse.nl

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required