Tuner JVC T-X2L servisówka

Witam szanownych kolegów. Popsuł mi się tuner radiowy: JVC T-X2L Jest to staruszek z lat 80-tych, aczkolwiek mam do niego sentyment i chciałbym go naprawić. Tuner bootuje jedynie na falach długich i nie mogę go przełączyć na UKF, lub średnie. Przyciski sprawne. Stało się to niedawno, być może po burzy, choć zawsze kiedy jestem w domu wszystko wyłączam. Może ktoś poratuje serwisówką, lub chociażby schematem? Próby "walki w ciemno", lub jak kto woli "na małpę" nie dały rezultatów.

Z góry dziękuję za pomoc ici

Reply to
ici
Loading thread data ...

Koledzy! Nikt nie ma pojęcia skąd wytrzasnąć taki schemat???

Reply to
ici

ici snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał(a):

Czasy, gdy serwisówki można było za darmo znaleźć w sieci już niestety, nawet na rosyjskich stronach, skończyły się. Gdy przeszukasz Google, to znajdziesz ofertę serwisówki twojego tunera za jakieś 19.99 dolarów (lub euro) a na Allegro kupisz cały ten tuner, na chodzie, za 1 zł + przesyłka. Wmak

Reply to
Wmak

Poradziłem sobie bez schematu, a dokładnie skleciłem go z aplikacji kości jakie znalazłem. Trochę to czasochłonne, ale że na brak czasu nie narzekam, to lubię się pobawić z elektroniką. Radyjko gra. Mam do niego sentyment. Jak by ktoś miał podobny temat ... może coś podpowiem. Może nawet z sensem :-)

Reply to
ici

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.