Transmisja w jedna strone ?!

Loading thread data ...

Być może trzeba wstawić inny kwarc.

24MHz daje bład transmisji szeregowej 0,16% W zasadzie nie jest to dużo i raczej powinno wszystko działać, jednak spróbuj go zmienić. Najbardziej zbliżona, odpowiednia wartość, która daje błąd 0% to: 22,118400 MHz Być może w tym tkwi problem.
Reply to
Jacek "Plumpi

Dnia 2004-10-29 04:15, Użytkownik I:D napisał:

Bledow po drodze mogles narobic bardzo duzo! Od plytki drukowanej, poprzez odwrotne wlutowanie elementu do kabelka polaczeniowego i samego programu w uC. Blad przy tym kwarcu jest niezerowy ale to nie znaczy ze przez linie transmisyjna bedzie wiało ciszą. Bedzie cos dochodzic ale moze byc przeklamane. Poza tym jak napisales - nie masz problemow z przesylem w jedna strone wiec to nie to. Ciezko cos powiedziec.

pozdr, mavs

Reply to
mavs[NOSPAM

Powitanko,

A zwarles 2-3 w kablu, czy za MAXem? "Blad kwarcu" spowodowalby odebranie w najgorszym wypadku "smieci", ale_cos_bys_odebral. "TH1=-13" ? Pozdroofka, Pawel Chorzempa

Reply to
Pawel "O'Pajak

Dnia 2004-10-30 01:13, Użytkownik I:D napisał:

Nastepnym razem dobrze sprawdz nie swoja robote... Jednym slowem: chcesz zeby cos bylo zrobione dobrze, zrob to sam. Niestety nie mozna ufac bezgranicznie temu co sie kupuje w wydawnictwach. Wlasciwie to wydawnictwo pewnie ma niewiele wspolnego z czlowiekiem ktory plytki zaprojektowal i wykonal. Ja mam z btc ksiazke o prockach z serii AVR. Nie dosc ze w przelocie widzialem bledy, to jeszcze sie okazalo ze autor ma wiele wspolnego z wydawnictwem AVT (w ksiazce sa nawet uklady z czasopisma EP) o ktorym juz nie mam sily sie wypowiadac.

pozdr, mavs

Reply to
mavs[NOSPAM

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.