Spam na temat PCB

Czesc.

Dostałem spam z ideaspcb.com. Wygląda mizernie, ale strona faktycznie istnieje. Pamietam że widzialem jeszcze 2-3 takie maile z różnych innych adresów z podobna treścią. Czy ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia z chińskimi producentami płytek którzy reklamują się w taki sposób? Twierdzą że robia prototypy multilayer od 1 sztuki i nie są najtańsi ;).

Rozglądam się za czymś co jest tańsze i lepszej jakości niż lokalni producenci przy seriach rzedu kilkunastu sztuk. Zapewne szans nie mam, ale może warto zapytać ...

No więc czy warto ;) ?

Reply to
Sebastian Biały
Loading thread data ...

W dniu 2011-09-06 18:30, Sebastian Biały pisze:

Jesli nikt nie sprawdzil to nie warto, wyglada mizernie !

Osobiscie polecam njpcb

formatting link
robilem kilkaset sztuk w roznych seriach od prototypow do seryjnej produkcji i zawsze bylo OK razem z testowaniem. Mozna sie targowac i zamowic z montazem lub elementy ktore akurat maja na montazu.

Reply to
Jerzy Dombczak

Możesz zdradzić jaka jest cena 1dm2 dwustronie z metalizacją dla jakiejś małej serii kilkanascie sztuk? Tak pi*drzwi?

Reply to
Sebastian Biały

Dwustronnych nie oplaca sie robic w chinach drozej kosztuje transport niz produkcja w polsce. Ja robilem 4 i 6 warstwowe z testowaniem. Z transportem wyszlo troche taniej niz w PCBCART

Reply to
Jerzy Dombczak

Przy niedużych i niezbyt skomplikowanych prototypach Seeed Studio i ITead wychodzą dość tanio. (registered mail, kurier odpowiednio droższy).

pzdr. j.

Reply to
Jacek Radzikowski

Serie prototypowe zamawiam w prototypy.com . Tylko nie rób na granicy ich możliwości (grubości ścieżek, średnice przelotek) bo dostaniesz ze zwarciami i uwalonymi przelotkami. Terminy od kilku godzin do 2 tygodni.

Reply to
Mateusz Klatecki

W dniu 2011-09-10 15:01 Mateusz Klatecki napisał(a):

To może powinni zrewidować swoje możliwości? I nie pisać o ścieżkach np.

6 mils jeżeli nie ma szans takich uzyskać? Albo nie ściemniają i się przykładają do produkcji, albo niech po prostu napiszą co można stabilnie uzyskać, np. 10 mils. Rozumiem oczywiście, że wyniki są kwestią ceny i popieram tanie płytkarnie, ale niech normalnie napiszą co da się u nich całkiem bezproblemowo wykonać.

Jakie polecasz w takim razie bezpieczne limity dla prototypy.com?

Reply to
Adam Dybkowski

przelotki >= 10 milsów ścieżki i odstępy między nimi tak samo >= 10 milsów

Reply to
Mateusz Klatecki

W dniu 2011-09-13 23:28 Mateusz Klatecki napisał(a):

Hmm, to już chyba żelazkiem da się zrobić mniejsze. Jaką oni mają tam technologię (poradziecką?), że radzą sobie ze ścieżkami min. 10 mils?

Reply to
Adam Dybkowski

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.