U¿ytkownik "Greg Sz" <greg snipped-for-privacy@dsuper.net napisa³ w wiadomo¶ci news: snipped-for-privacy@dsuper.net... A skad ten termin sie wzial, jaki jest zrodloslow.
I znowu Przemol
No tak! Typowa metoda hamerykañców: Widzieæ drzazgê u kogo¶, nie widz±c k³ody u siebie :-))) Chyba za to przesta³em lubiæ hamerykê.
Jacek "Plumpi"
Z góry zak³adasz, ¿e jest ¼le nie sprawdzaj±c tego. Musisz chyba mieæ co¶ na sumieniu je¿eli tak podchodzisz do wszystkich i do wszystkiego. Taka niestety jest natura ludzka. Je¿eli cz³owiek w domu rodzinnym lub osobistym ¿yciu robi³ ¼le, to uwa¿a, ¿e wszyscy robi± ¼le i jest to norm±. Z góry taka osoba zak³ada, ¿e ka¿da napotkana osoba ma z³e zamiary. Za¶ osoby wychowywane w uczciwo¶ci zak³adaj, ¿e wszyscy s± uczciwi. Nagle znalaz³e¶ siê w innej rzeczywisto¶ci, pomiêdzy lud¼mi, którzy Polaków maj± za nic i próbujesz ukaraæ wszystkich Polaków za to, ¿e jeste¶ tak a nie inaczej postrzegany. Dlatego wszystko co polskie uwa¿asz za z³e. Cz³owieku zmieñ postêpowanie, poniewa¿ to jest hameryka. To s± ludzie, którzy nie uznaj± niczego i nikogo poza hameryk±. Przez takich jak Ty jestem coraz bardziej o tym przekonany.
Jacek "Plumpi"
Czy u¿ywanie s³owa "hameryka" to Twój sposób na leczenie jakich¶ swoich problemów?
U¿ywaj±c twojego jêzyka: bzdury pleciesz. Mam konto na Adico i wiem jak to wygl±da.
Wypowiadasz siê o rzeczach o których nie masz pojêcia. Czepiasz siê mnie o swoje wyssane z palca bezpodstawne wnioski.
Jakie wyssane ? Przecie¿ czepia³e¶ siê Allegro. Jak widaæ na podstawie Adico. A swoj± drog±. Korzysta³e¶ ju¿ kiedykolwiek z polskiego serwisu aukcyjnego ? Czy by³e¶ kiedykolwiek oszukany ?
Jacek "Plumpi"
Join the Discussion
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Didn't find your answer?
Ask the community — no account required