Spaanse Inquisitie bij Digikey

Nov 29, 2004 25 Replies

Export wet, en daar bovenop een mongool bij Digikey die roomser dan de Paus wil zijn.

Die Amerikanen zijn 100% mesjogge. Steek een paar tax-free ingekochte blisters met 9V batterijen in je handbagage. In het vliegtuig rits je ze zigzag aan elkaar, alle 20. Als je niet beter weet, zou je denken dat ze daarvoor gemaakt zijn. Voila, 200V waar je iemand dood mee kunt prikken. Maar een nagelknippertje moet aan de poort worden ingeleverd. De gekte regeert.

Ha, dan zijn ze bij mij ook al aan het verkeerde adres. Ik zoek zelf nog een paar leuke ideeen ;)

Thanks, Frank. (remove 'x' and 'invalid' when replying by email)

Ehhh dan zijn de eieren toch gekookt als de bom ploft, waarom zo ingewikkeld ben je doof of zo? En verder moet je die bom dan oom nog buiten zetten anders vindt je je eieren niet meer terug. Ietwat omslachtig.

# A brain storm to one person could be a slight draft to the other one. # Cees Keyer, Amsterdam school of technology # dept. Electronic Engineering, Weesperzijde 190, 1097DZ Amsterdam, NL # pe1jmj-at-amsat.org Voice: (+31)20-5951639, Fax: (+31)20-5951620

Dat vonden Volkert v/d G. en Mohamed B. ook.....

Venlig Hilsen Wil je een ogenblik gelukkig zijn? Wreek u. Wil je altijd gelukkig zijn? Vergeef.

Zij die naar veiligheid streven door de vrijheid in te perken, verdienen geen van beide. Vrij naar een vroegere Amerikaanse president (was het Benjamin Franklin?)

Met vriendelijke groet, Maarten Bakker.

Of maak van het zig-zagje een gesloten lus en je hebt een pracht van een brandbom...

Venlig Hilsen Wie van drift kookt is een slechte kok.

Beste ,

Na dit alles even doorgelezen te hebben , lijkt het echt wel dat de states aan het flippen zijn , nou ja , ik vergelijk het met een bange hond . Bange honden bijten , maar hoe is de hond geaard ? hoe is die opgevoed ? wat zijn hun normen ?enz.... Zo veelste meer de amerikanen zich naar hun eigen inziens trachten in te dekken tegen allerlei van veiligheid , zoveelste meer er mee gesold word. Als je tegenwoordig een eerlijke rondvraag zou doen over een amerikaan ? dan lijkt het dat snel een 65 procent niet zo amerikaan pro is . Hoe komt dit ? Dan lijkt het me ook aardig normaal dat de hond bang wordt , het lijkt dat de hond maar eens terug naar de hondenschool moet misschien ..... , dan kan hij misschien zonder leiband het leven verder ingaan. Ach ja , maar ondertussen is leuk zakendoen ook niet meer rozengeur en manenschijn op die manier in the state's . Ik vraag me af of een amerikaan tegenwoordig nog wel een stukje prive heeft met op en aan elkaar te viseren of er een potentieele gevaarlijke gek onder zich bevind . What a life ;-) Volgens mij niet al te best om zaken te doen in the USA.

Jeroen

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required