In onze opleiding zijn we bezig met geluidsleer. We moeten via pc geluiden produceren en die capteren. We missen enkel nog een externe geluidskaart die is staat is om geluiden te produceren van boven de
20000Hz (dus ultrasoon) Wie kent of heeft ervaring met dergelijke kaarten. Met dank
Murcie
Didn't find your answer? Ask the community — no account required.
D
Doezel
de ds1m12 bevat een functiegenerator
formatting link
R
Ruben van der Leij
Ik zou voor een M-audio Audiophile 192 of 2496 gaan. Met respectievelijk
192KHz en 96KHz samplerate en filters die daar bij aansluiten moet ultrasoon niet zo'n punt zijn, en met prijzen tussen de 100 en 160 euro is het goed te doen. Laatste punt: drivers voor windows, linux en OS-X, dus geen problemen zolang het een PCI-bus en intel CPU heeft.
(Ik zou je zelfs aan willen raden met Audacity als software te beginnen omdat dat snapt dat je iets anders zou kunnen willen dan 44KHz en 16 bits, zelf audio genereert en filtert, fft-analyse doet en ook Audacity is voor 3 OS-sen te krijgen is en niets kost.)
Ruben
Misfortune, n.: The kind of fortune that never misses.
-- Ambrose Bierce, "The Devil's Dictionary"
M
murcie
Join the Discussion
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Didn't find your answer?
Ask the community — no account required
Report Content
You are reporting this content to the moderators. They will look at it
ASAP.