Altera master programmer.

Sep 15, 2006 2 Replies

Hi allen,



Ik heb zeven EPM7128SLC84 FPGA's van Altera die geprogrammeerd zijn inclusief de JTAG I/O pinnen. Heeft iemand de mogelijkheid of weet een truc om deze chips te schonen zodat ik ze weer kan gebruiken ? Volgens enige internet artikelen moet dit kunnen met een z.g. master programmer.



Gr Henk



Hallo Henk,

De kreet 'master programmer' ken ik niet.

Je moet iemand (of een bedrijf) zien te vinden die een 'echte' (E)prom/PAL/FPGA etc programmer heeft. Bijv. een Data I/O of een Stag programmer. Hiermee kun je deze devices wissen. Je kunt het proberen bij Simac in Drunen (Data I/O) of Alcom in Capelle a/d IJssel (Stag). Misschien wil daar iemand de Altera's voor je wissen.

Succes

Hui Henk,

De master programmer zegt mij niets... Maar google eens op "altera byteblaster". Da's een heel eenvoudig programmertje voor op de parallelle poort. Gemakkelijk zelf te maken.

Waarom vermeld je dat ook de JTAG IO pinnen geprogrammeerd zijn? Normaal gezien mag dat je niet beletten om de chip te herprogrammeren. 'k Vraag mij wel af of je die gaat kunnen wissen. Met max+plus 2 lukt dat volgens mij niet. (zie het ontbreken van een "erase" knopje op

formatting link
Als ik het goed heb, kan je van max+plus 2 een demoversie downloaden.

Veel succes :-)

schreef in bericht news: snipped-for-privacy@p79g2000cwp.googlegroups.com...

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required