sample...

Loading thread data ...

litus napisał(a):

a co potrzebujesz?

Reply to
MAc

litus napisał(a):

Sample to się załatwia jak czegoś nie można ni cholery kupić, albo jak jest idiotycznie drogie. I nie "jak najwięcej" tylko pojedyncze sztuki. Naprawdę potrzebne.

Przez podejście "jak najwięcej" wypadamy z kolejnych programów samplowych i coraz trudniej coś załatwić. Ostatnio załatwienie sampli z lineara kosztowało mnie 15 minut na telefonie (zwykłym). Z domu, tfu, czekam na rachunek.

ssm2019 kup w alfine -

formatting link
po 2,5 dolara. To taniej niż w AVT (koło 15zł)

bo z analoga to chyba już nie dostaniesz - chyba wypadły z produkcji - a na pewno z sampli.

MAc

Reply to
MAc

litus napisał(a):

A co w TME nie ma ?

Adam

Reply to
invalid unparseable

litus napisał(a):

ina217 i ina103 akurat są.

Adam

Reply to
invalid unparseable

Tu akurat im się pokopało troszkę w systemie, wybór kraju nie pomaga. Ale jak się kod wpisze międzynarodowo :-) to wszystko jest dobrze.

Mimo wszystko - akurat w tym przypadku polecam kupienie kostek w Alfine. Dziesięć złotych to nie jest porażająca kwota. Sample z założenia mają służyć do projektowania a nie do masowej produkcji.

Ja to rozumiem tak - jak robię dziesięciokanałowy mikser, to samplami sprawdzam na jednym kanale, czy kość się nadaje - ale resztę wypada kupić. Pamiętajcie, żeby nie zarżnąć złotej kaczki - i tak w tamtym miesiącu wyleciało sporo kostek z programu.

MAc

No i śmierć handlarzom samplami....

Reply to
MAc

PAndy napisał(a):

Nie o to chodzi - ostatnio zmienili formularz rejestracyjny. I tyle.

MAc

Reply to
MAc

MAc napisał(a):

Ja już czekam na części z Alfine od 3 miesięcy, ale ostatnio nawet na mejle nie odpisują. A próbki z TI dostałem w tydzień.

Reply to
Filip Ozimek

litus napisał(a):

Z MOICH DOSWIADCZEN WYNIKA ZE WPISANIE ODPOWIEDNIEJ LICZBY W KODZIE NIE SYTZNOWI PROBLEMU. JA WPISALEM TAM Z POCZATKU ZERA I TNT DOSTARCZA DO RACZEK WLASNYCH BEZ PROBLEMOW. CO DO MEILA TO TU JEST ZONK. NIE MOZE BYC Z ZADNEGO PORTALA TYPU WP , ONET CZY GOOGLE. JA ZALOZYLEM SOBIE PLATNA SKRZYNKE JEDYNE 50 PLN NA ROK I NIE MIALEM PROBLEMU. POZDRAWIAM. PS NIE CZYTALEM CALEGO WATKU WIEC MOZE MOJA ODPOWIEDZ SIE POWTORZYC Z CZYJAS INNA.

Reply to
MEMILM007

In the darkest hour on Tue, 20 Mar 2007 22:25:46 +0100, MEMILM007 snipped-for-privacy@POCZTA.ONET.PL> screamed:

Proponowałbym wstrzymanie się z pisaniem na Usenet do chwili, w której na zajęciach będziecie przerabiali jak odblokować raz wciśnięty Caps Lock.

Reply to
Artur M. Piwko

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.