przetwornica DC/DC 12-13V

Panie i Panowie :)

Rzućcie jakimś linkiem do czegoś, co pozwoli mi w miare prosto zbudować coś co "odszumi" zasilanie radia CB. Niestety samochód dość ostro sieje zakłóceniami, głównie od zapłonu i trzeba to jakoś zlikwidować, filtry na RLC są za słabe. Wymyslilem, ze mozna byłoby przetwarzać to napięcie jeszcze raz czyli przetwornicę DC/DC ... a są jakies inne sposoby ?

Reply to
KrzysiekPP
Loading thread data ...

Dwa male akumulatory zelowe i przelacznik :-)

J.

Reply to
J.F.

Powitanko,

A masz pewnosc, ze sieje po zasilaniu, a nie przez antenke? Gdzie sie podlaczasz? Pod aku bezposrednio, czy gdzies na zapalniczke?

Pozdroofka, Pawel Chorzempa

Reply to
Pawel "O'Pajak

niestety, trzeba zawsze cos wybierać bo nic nie ma za darmo i zdecyduj co chcesz odbierać...wszystkie nowsze samochody z reguły maja instalacje elektryczne odkłocone...a może do twojego CB antena nie ma w kablu ciągłości ekranu?

Reply to
dziad_ek

Nie mam ... ale dłubac lubię :) I podłubałbym cos takiego na początek .. bo nie mam na razie pomysłu co zrobic z anteną, chyba ze przestawie ją na magnes ... ale to bez sensu.

Reply to
KrzysiekPP

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.