PDFów do kości eMMC szukam

Ma ktoś dojście do dokumentacji kości eMMC 64 i 128GB stosowanych w produktach z nadgryzionym jabłkiem w logo seria 6? Mam ich kilka i myślę o zrobieniu pendrive'a liczonego w TB. Kości to: THGBX4T0T8KLF0E Toshiba SDMILBCF4 064G SanDisk SDMILBCF8 128G SanDisk H2JTFG8YD1BMS SK hynix

Jedyne co wygooglałem to rozpiskę oznaczeń do toshiby i hynix'a.

Reply to
AlexY
Loading thread data ...

W dniu sobota, 4 kwietnia 2015 16:54:37 UTC+2 użytkownik AlexY napisał:

Chyba będzie trudno. Kiedyś szukałem dokumentacji ale zawsze był odnośnik o NDA. Ale z ciekawości zapytam na jakim kontrolerze chcesz z to zrobić? Jakiś specjalizowany? Czy może masz jakieś "przodki" albo gotowce. Też myślę o "własny" pendrive (raczej o małej pojemności) ale na razie odpuściłem bo zbyt mało wiedzy w głowie.

2m
Reply to
2m
2m pisze:

Nad kontrolerem teraz się nie zastanawiam bo czuję że kości powędrują na śmieci lub ebay z braku użytecznej dokumentacji, pierwotnie myślałem o zrobieniu dysku SSD DIY ale nie mam czasu ani chęci wgryzać się w sata, jakiś mikrokontroler z USB by się dobrało.

Reply to
AlexY

W dniu sobota, 4 kwietnia 2015 19:48:53 UTC+2 użytkownik 2m napisał:

Podpisać NDA i z głowy.

Reply to
stchebel

Myślisz że ktoś będzie chciał z hobbystą gadać?

Reply to
Gof

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.