Kto polutuje 300 przewodów ? (wawa)

Oct 03, 2007 3 Replies

Poszukujemy osoby do współpracy w serwisie elektronicznym z okolic Warszawy. Pierwsze zlecenie to polutowanie 300 przewodów 4 parowych (przedłużenie). Możliwa także stała współpraca przy składaniu diodowych urządzeń oświetleniowych.



Propozycję proszę na priv: snipped-for-privacy@gazeta.pl



Rafał


Użytkownik snipped-for-privacy@gmail.com napisał w wiadomości news: snipped-for-privacy@50g2000hsm.googlegroups.com... Poszukujemy osoby do współpracy w serwisie elektronicznym z okolic Warszawy. Pierwsze zlecenie to polutowanie 300 przewodów 4 parowych (przedłużenie). Możliwa także stała współpraca przy składaniu diodowych urządzeń oświetleniowych.

Propozycję proszę na priv: snipped-for-privacy@gazeta.pl

Rafał

--------------------Zależy jakie jest dojście do tych przewodów, czy praca na stojąco w trudnym miejscu. Za min. 300zł -jak jest dostępne miejsce bez problemów.

Kable są luzem, można wziąć robotę do domu.

RM

Kable są luzem, można wziąć robotę do domu.

Szkoda, że takiej roboty nie ma koło częstochowy :/ chętnie bym się podjął :)

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required