Choc pewnie wolalby czyms innym zaslynac :(
Kolega z grupy zrobil sie slawny ;-)
Jun 18, 2007
4 Replies
formatting link
darnok snipped-for-privacy@anty.spam.ch> pisze:
Na moim blogu
formatting link
ju¿ jest sprostowanie.
Ale - nawi±zuj±c do elektroniki - ¿eby by³o ¶mieszniej rok wcze¶niej zaprojektowa³em i wykona³em urz±dzenie REKSIO.
Mikrofon -> wzmacniacz -> dekoder tonu LM567 -> procek -> nadajnik dzwonka bezprzewodowego ......... dzwonek bedzprzewowody.
By³o to na pro¶bê niepe³nosprawnego, którego postepuj±ca choroba uniemo¿liwia³a wciskanie przycisku dzwonka w szpitalu. Zrobi³em wiêc urz±dzenie reaguj±ce tylko na jeden rodzaj gwizdu. Jak odpowiednio zagwizda³ - w³acza³ siê dzwonek w pokoju pielêgniarek.
Jak nastêpnym razem wyl±dujê w szpitalu, to oprócz pi¿amy i szczoteczki do zêbów zabiorê równie¿ i reksia ;-)
Patryk Sielski napisał(a):
Gazeta Wyborcza - i wszystko jasne :)
niech teraz kolega powtornie trafi na ten sam oddzial , bedzie kluty dzien i noc :)
I tak - jako pacjent leżący - na pewno był kłuty Fraxiparyną. Na pierwszy rzut oka niegroźne - malutka strzykaweczka, igiełka tak cienka, że ledwo widać. Ale po tygodniu kłucia w brzuch dwa razy dziennie ma się dość :(
Join the Discussion
Have something to add? Share your thoughts — no account required.
Didn't find your answer?
Ask the community — no account required