Kabel Jack 3.5 mono

Poszukuje kabla o dł. 1 - 1,5 m zakonczonego z jednej strony wtykiem Jack 3.5 mm mono. Wtyk powinien być zalany fabrycznie. Potrzebuje ok. 50 szt. Gdzie można coś takiego kupić? PS

Reply to
Pawel Szczawinski
Loading thread data ...

Pawel Szczawinski napisał(a):

Witam A drugi koniec - co z nim? Fabryczne wykonania takiego przewodu będą prawdopodobnie w jakiś sposób zakończone z obu stron.

Pozdrawiam Blasiutek

Reply to
blasiutek

Użytkownik blasiutek napisał:

Mono. Tylko pytam!!! Czy nie można wykorzystać gotowych kabli z marketu stereo i wykorzystać tylko masę i lewy kanał ? końcówkę po drugiej stronie kabla prostu obciąć.

Reply to
AdelA

AdelA napisał(a):

Tu masz link do takiego co ma oba końce zakończone wtykiem jack mono

formatting link
Pozdrawiam Blasiutek

Reply to
blasiutek

najtaniej kupisz kable 2-3m jack mono po obu stronach. Tniesz na pół i masz dwie sztuki. Robię tak samo z kablami RJ45. Potrzebuję mieć takowe z jednej strony RJ45, z drugiej strony druty. Jak chciałem coś takiego zamówić, to mi tyle zaśpiewali... No i kupuję normalny kabel sieciowy i rżnę na pół. Za różnicę w cenie między tym co chciałem i tym co mam mogę sobie pójść 4x do roku na obiad w restauracji (i to całkiem niezły i z towarzystwiem). Konkretnie, za 200 sztuk skonfekcjonowanych z jednej strony (1.5m kabla Cat6) zaśpiewali 600EUR. Za 100 kabli sieciowych Cat6

3m płacę <300EUR. Wiem, że da się taniej, ale potrzebuję kabla o trochę lepszych parametrach, a ten akurat pasuje.

Waldek

Reply to
Waldemar Krzok

O tym myślałem. Tyle że jak do tej pory znalazłem tylko kabel długości

1.2 - trochę za mało po przecięciu Pawel
Reply to
Pawel Szczawinski

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.