Gniazdo na jeden przewód

Szukam gniazda na płytkę drukowana na jeden przewód. Gniazdo powinno być zatrzaskowe tak aby po podłączeniu do niego wtyczki nic się nie rozłączyło. Fajnie by było aby było maksymalnie małe. Jest dużo takich gniazd dwuprzewodowych, jednak ja bym wolał zastosować jednoprzewodowe (niestety nic takiego nigdzie nie widzę. A potrzebne jest mi to po to do modułu mikrokontrolera (chce sobie taki zrobić jednak musze mieć dowolność konfiguracji połączeń) także dzięki takiemu gniazdku mógłbym sobie łatwo łączyć te wyprowadzenia które chce do innych modułów.

Reply to
Kurciok
Loading thread data ...

Użytkownik "Kurciok" snipped-for-privacy@poczta.BEZSPAMUonet.pl> napisał w wiadomości news:d5aec8$6b8$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl...

Może patent z zestawów AVT? rozbieramy dwa złącza (samiec,samica) CANON, samiec prosty do druku, złocony ładnie się lutuje, a samicę lutujemy do kabelka i koszulkę termokurczliwą, proste i skuteczne. Piotr

Reply to
Piotr Pitucha

Jescze prostsze sa goldpiny.

Pozdrawiam, Pawel

Reply to
invalid unparseable

a jak zatrzaskowe, to Lemo. Ale kosztują pieniądze i to niemałe.

Waldek

Reply to
Waldemar Krzok

Pooglądaj złącza MINI-COMBICON w ofercie Phoenix Contact. Robią i wieloprzewodowe, i pojedyncze, które można łatwo składać w większe "pakiety". Obejrzyj też serię CLIPLINE:

formatting link

Reply to
Adam Dybkowski

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.