Było pytanie o wibrator, to teraz pytanie o wann

Witajcie.

Tak może dla kaprysu - bo przydawałaby się sporadycznie do pilotów czy telefonów.

Może częściej do mycia okularów - chociaż ktoś mówił, iż potrafi "rozszerzać" zarysowania na soczewkach. Prawda li to?

Jest sens kupować? Są jakieś niedrogie, ale działające? Takie, by weszły okulary czy typowe piloty. Ewentualnie te od LG - widziałem niektóre długie.

Jakiś model ktoś podpowie?

Reply to
Adam
Loading thread data ...

W dniu 13.01.2016 o 18:34, Adam pisze:

Kupiłem kiedyś jakąś najzwyklejszą w biedrze marki Clarus czy jakoś tak, bo akurat wyrzucili na kosze. Działa, jakieś zegarki w tym kąpałem, parę razy PCB po lutowaniu i daje radę. Flaki z pilota od TV raczej będzie ciężko wepchnąć. Okulary umyłem raz - i efekt był niestety taki jak piszesz, wszelkie rysy zrobiły się trzy razy szersze, od tej pory używam tylko T-shirta, który akurat mam na sobie ;)

Reply to
Jakub Rakus

Wed, 13 Jan 2016 18:34:10 +0100 Adam snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał:

Chodzi o myjkę ultradźwiękową? Ja mam jakąś tanią myjkę (nie widzę jej już na allegro), kosztowała ok. 120-150zł. Obudowa co prawda już jej popękała, ale myje zupełnie dobrze. Myję w niej płytki, a czasem też jakieś części maszynowe.

Najważniejsze co się wlewa do myjki. Przy gównianym płynie, efekt mycia będzie mizerny. Polecam SWA/Safewash od Electrolube.

Reply to
__Maciek

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.