VR967 deel3

Dec 25, 2004 21 Replies

"Yde" schreef in bericht news:cqmvf0$263j$ snipped-for-privacy@nl-news.euro.net...

Ik heb ooit meegemaakt dat de koppentrommel te stroef draaide, dit veroorzaakte ook een heen en weer gaand beeld. Toen ik de koppentrommel een zetje gaf, vond ik dat deze niet soepel genoeg draaide. Dus van iemand voor 25 gulden een koppentrommel + motor overgenomen en erin gezet, met als resultaat weer prima beeld!

gr,

Arjan

"Arjan de Goede" schreef in bericht news:41cf0698$0$6217$ snipped-for-privacy@news.xsall.nl...

genoeg

erin

Begin ik weer te twijfelen. Als ik de koppentrommel + motor en ook nog eens een keer de capstanmotor moet vervangen + misschien ook nog een "goede" nieuwe aandrukrol en dan nog niet zeker er van zijn dat hij goed is. Maar volgens mij draait de trommel prima. Heb ik even gecontroleerd in vergelijking met mijn nog steeds werkende Blaupunkt RTV650. (op advies van Maarten alle elco's in de voeding vervangen).

Deze Blaupunkt zal dus maar weer worden ingezet i.v.m. de blessure van de Philips. Van deze Blaupunt is de aandrukrol behoorlijk glimmend maar dat heeft geen nadelige effecten op de opname/weergave.

m.vr.gr

Yde

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required