wafer

Feb 04, 2012 5 Replies

@ Pero: Znam da se radi od silicija. Treba nam silicijski wafer sa 90 nm prevlakom SiO2.



@ cion: Ovaj Svemirko, jel to zezancija ili..., Treba mi Si/SiO2 wafer, zna=E8i SiO2 sloj (debljine 90nm) na silicijskom nositelju. I silicij mora biti monokristali=E8ni, ne polikristali=E8ni.



@ Philip Pirrip: Treba biti N tip, monokristali=E8ni, Si/SiO2 wafer (debljina oksidnog sloja 90nm).



Jel netko ve=E6 naru=E8ivao sa

formatting link
Ako toga nema u HR, onda =E6emo naru=E8iti. Jel znate di ima toga za naru=E8iti iz EU? Sa solarnim =E8elijama smo ve=E6 eksperimentirali i ne dobivamo zadovoljavaju=E6e rezultate.



Hvala unaprijed.



Svemirko nije zezancija, to je nick èovjeka koji bi ti mo¾da mogao pomoæi. Potra¾i po grupi koji njegov post pa mu se obrati na email. U Hrvatskoj to neæe¹ pronaæi, èak i u Europi te¹ko. Kad veæ naruèujete izvana ne vidim razliku je li to iz Europe ili s nekog drugog kontinenta? Sve vrste wafera u malim kolièinama i po razumnim cijenama ima¹ ovdje:

formatting link

@ cion: Ovaj Svemirko, jel to zezancija ili..., Treba mi Si/SiO2 wafer, znaèi SiO2 sloj (debljine 90nm) na silicijskom nositelju. I silicij mora biti monokristalièni, ne polikristalièni.

@ Philip Pirrip: Treba biti N tip, monokristalièni, Si/SiO2 wafer (debljina oksidnog sloja 90nm).

Jel netko veæ naruèivao sa

formatting link
Ako toga nema u HR, onda æemo naruèiti. Jel znate di ima toga za naruèiti iz EU? Sa solarnim èelijama smo veæ eksperimentirali i ne dobivamo zadovoljavajuæe rezultate.

Hvala unaprijed.

Lako za karinu, vi¹e me brine da ga gdja. Jadranka ne gricne kad vidi natpis wafer na deklaraciji.

People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. V

A odrat æe ga carina na 60$ i 20-tak shippinga. Molim te, uozbilji se.

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required