Użytkownicy Yampp-a wystąp :)

Aug 06, 2004 4 Replies

Mam kilka pytań do użytkowników Yampp-a. Czy macie problemy z zawieszaniem się oprogramowania ? Jeżeli tak to jak często i w którym momencie zazwyczaj się zawiesza ? Czy jest możliwość wyszukiwania kolejnych utworów w trakcie odtwarzania poprzedniego tak, aby ten poprzedni nie przestał grać ? Czy jest możliwość tworzenia play-listy w trakcie odtwarzania utworów ? Jak te urządzenia spisują się samochodach ? Czy posiadają duży bufor w przypadku współpracy z napędem CD ? - Chodzi mi o bufor zapobiegający zrywaniu odtwarzania podczas wstrząsów.


Wysyłając taki oto zestaw znaków dnia 04-08-06 20:48 Jacek "Plumpi" nakarmił(a) stado głodnych newsserwerów: (Nie podałeś którego Yamppa więc wszystko co napiszę odnosi się do Yamppa 7 z softem 2.29)

Tak, w specyficznych warunkach potrafi się na chwilę zawiesić i automatycznie przejść do trybu uśpienia - zazwyczaj następuje to przy zbyt szybkim zmienianiu utworów i bieganiu po menu.

W menu jest opcja "find song" która umożliwia znalezenie i rozpoczęcie odtwarzania wybranego utworu w trakcie odtwarzania innego.

AFAIK nie.

Poczytaj tutaj:

formatting link

Witam. Chciałem zrobić własnego Yampa ale brak mi tego scalaka od muzyki vs1001g , może wiecie gdzie mogę tanio kupić. Na stronach o yampie nie znalazłem schematu płyki tylko zawsze ideowy lub blokowy : ( Arek

Wysyłając taki oto zestaw znaków dnia 04-08-07 11:06 arekg_k nakarmił(a) stado głodnych newsserwerów:

Do archiwum odmaszerować i poszukać 'vs1001' ! Raz, dwa trzy, lewa, prawa! ;-) Zapewniam Cię, że na stronie domowej Yamppa są projekty PCB tylko, że Jesper je ukrył w archiwach ze schematami w formacie Eagle'a i nie napisał o tym.

formatting link

Pozdrawiam Krzysztof

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required