podłączenie

Nov 20, 2003 2 Replies

mam starutki głośnik o symbolu GD 14,5-8,5/1,5F średnica tak z 15 cm i chce dać na niego sygnał z walkmana bedzie coś z tego ? ;) Robert


Thu, 20 Nov 2003 18:16:10 +0100 jednostka biologiczna o nazwie "ck" snipped-for-privacy@wp.pl wyslala do portu 119 jednego z serwerow news nastepujace dane:

Costam uslyszysz, ale przede wszystkim to szybko rozladujesz baterie a poza tym to jednak bedzie dosc cicho, bo wzmacniacz wyjsciowy dla sluchawek ma za mala moc. Najlepiej by bylo dorzucic jeszcze jakis wzmacniacz np. na LM386.

Osoba podająca się za: BLE_Maciek przyczyniła się do uszczuplenia moich skromnych zasobów dyskowych ;-) wraz z kolejną wiadomością wysłaną

03-11-20 18:30:

Albo po dłuższym użytkowaniu takiego zestawu usmaży jakiś scalak w walkmanie-ja tak ubiłem pierwszego walkmana ;-)

Join the Discussion

Have something to add? Share your thoughts — no account required.

Didn't find your answer?

Ask the community — no account required