może i NTG ale zapytam o licznik

Kiedyś czytałem gdzieś w necie, że istnieją urządzenia do oszukiwania liczników energi elektrycznej (artykuł pod nazwą (kradzieże prądu" lub coś podobnego) , ale kolega twierdzi, że takich nie ma - może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć ?

Reply to
Ja
Loading thread data ...

A to ciekawe ;) A jak to działa ??

Reply to
mariusz

Dziala to doskonale. Zaklad Energetyczny mierzy skradziona energie i dodaje do tego co sprzedane i suma wynosi dokladnie tyle co wyprodukowana energia.

Reply to
bubba

I w efekcie za tych co kradna placa ci co nie kradna :-(

Reply to
Pszemol

Mon, 15 Dec 2003 13:35:52 +0100 jednostka biologiczna o nazwie "mariusz" snipped-for-privacy@max-brak-adresu.pl wyslala do portu 119 jednego z serwerow news nastepujace dane:

Jak juz sie zorientuja to przez pol roku nic Ci nie powiedza a pozniej zglosza sie do Ciebie z rachunkiem opiewajacym na "troche" wiecej niz ukradles. Sume jaka Ci dodadza do rachunku wywnioskuja ze spojrzenia w sufit ... :-) Jezeli nie bedziesz chcial placic to sprawa wyladuje w sadzie. Dalsze pytania -> pl.soc.prawo

Reply to
BLE_Maciek

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.