literatura poszukiwana - filtr Kalmana i tego typu sprawy

Może ktoś się bawił w takie rzeczy jak AGPS lub ogólnie obróbka danych z czujników i poleci jakiś porządny kawałek literatury obejmujący takie tematy jak filtry Kalmana, procesy Markowa, wariancja Allana itp. itd. Wszystko jedno czy po polsku czy po angielsku.

Reply to
Jakub Rakus
Loading thread data ...

A wiesz co to jest google i amazon?

A.L.

Reply to
A.L.

Pytam się o dobrą książkę, którą już ktoś przeczytał i może polecić, a nie milion artykulików z googli, gdybym miał nieskończenie dużo czasu i chęci przeczytał bym wszystkie, a potem powiedział, że ten numer

439857348967 był najlepszy. Amazon?
formatting link
łeś już jakie są zarobki w Polsce? Za tą kasę mam żarcie na cały miesiąc.
Reply to
Jakub Rakus

Cytuje Oryginalny Post: "Wszystko jedno czy po polsku czy po angielsku."

To znaczy, spodziewasz sie ze ktos ci ksiazke po angielsku podaruje? Spodziweasz sie rowniez ze ktos ma milion razy wiecej czasu niz ty i bedzie dla ciebie szukal ksiazki?

15 sekund na goglach pod haslem kalman filter book pdf dalo co najmniej pol tuzina ksizaek do sciagniecia. Darmo

Ja bym ci mogl polecic, ale: musialbym zejsc pietro w dol, poszxukac na polce, zastanowic sie, skopiowaac tytuly tutaj, a potem ty bys napisal ze za te ksiazki mzoesz miec zarcie na miesiac.

Dlatego profilaktycznie nie podam ci zadnego tytulu

A.L.

Reply to
A.L.

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.