Koncowki pomiarowe

Buduje sobie malutki układzik z którego wystaje 10 drutów do badanego układu.

Gdzie mogę znaleźć końcowki pomiarowe które stosowane są we wszelkiego rodzaju analizatorach logicznych? Interesuje mnie raczej coś taniego. Końcówka powinna dać radę zaczepić się na nodze opornika, nodze scalaka w DIP. Nie interesują mnie superprecyzyjne koncowki do smd. Raczej coś taniego ale rozsądnej jakości.

Coś takiego:

formatting link
Kupilem identyczne "w sklepie na rogu" ale po paru użyciach plastik popękał, sprężyna się zatarła, druty powyginaly i tyle. Boje się, ze kupujkąc wysyłkowo dostane coś równie tandetnego. Czy ktoś może cos polecić co się sprawdziło w niewielkich przebiegach?

Reply to
Sebastian Biały
Loading thread data ...

W dniu 2010-02-21 20:18, Sebastian Biały pisze:

Witam

cena wprost proporcjonalna do jakości

formatting link
Pozdrawiam SP5FCI

Reply to
PIOTR SP5FCI

Moze inne beda lepsze.

Tylko uwazaj z tym - latwo zwarcie zrobic, a to moze byc kosztowne.

J.

Reply to
J.F.

No wlasnie miałem w ręce jeszcze innej firmy. Pi razy dzwi to samo. Mysle że to są "podrabiane" końcowki, bo jakośc każdego ich elementu jest żenująca. Ktoś musi mieć "oryginaly" wykonane z lepszych drutów i lepszego plastiku o identycznym ksztalcie. Może chińczycy robia to na tych samych formach wtryskowych tylko ładują gorszy wkład w czwartki a lepszy we wtorki ...

Wlasnie mi się zrobilo...

Reply to
Sebastian Biały

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.