Karta przetwornika A/C i C/A - TAD-01 - prośba

Witam,

W związku z moją pracą dyplomową otrzymałem od promotora uniwersalną kartę przetwornika A/C i C/A o symbolu TAD-01, którą muszę oprogramować w C. I tu pojawia się problem. Karta ta jest nieco starawa (jeszcze na złączu ISA,pochodzi mniej więcej z lat 1992-94) i brakuje mi do niej bibliotek dla Turbo C. Wg opisu technicznego były one dołączone do karty, no ale po tylu latach miały prawo się gdzieś zapodziać.

Dostawcą a być może i producentem karty była (była,bo z tego co wiem to już jej tam nie ma)firma :

Convert Laboratories ul. Mazowiecka 17 Wrocław

Potrzebna mi biblioteka to AD_Cx.LIB i w zależności od rodzaju kompilatora są to :

AD_CS.LIB - small AD_CC.LIB - compact AD_CM.LIB - medium AD_CL.LIB - large

Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Może ktoś w swoich zasobach ma jeszcze coś takiego. Pisząc na priva proszę pamiętać o wycięciu "nospam" z mojego adresu.

Reply to
Mario
Loading thread data ...

formatting link
"CONVERT" Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 54 50-541 Wroclaw (071) 783-48-30 (071) 783-48-33 fax: (071) 783-58-33

Przy czym raczej jej nie robili, a sprowadzali.

Taa - wygladaja jak stare modele pamieci pod DOS. A Ty pewnie szukasz teraz drivera pod Windows ? A w ogole masz jeszcze komputer z ISA ?

J.

Reply to
J.F.

Dnia 2004-11-11 15:40, J.F. napisał(a):

[...]

No właśnie nie. Docelowo program ma działać pod "czystym" DOS-em. Kwestia rozbudowy go pod Windowsy to raczej opcjonalna sprawa. I z tym już się liczę, że w razie czego taki driver musiałbym stworzyć sam. Na razie jednak muszę to oprogramować w DOS-ie.

Jasne. Uchowało mi się jeszcze coś takiego (a jakiś czas temu miałem zamiar go wywalić) i teraz jest jak znalazł. Ledwo co udało mi się upchnąć tą kartę w slot (ma długość 34cm).

Dzięki za info.

Mario

Reply to
Mario

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.