Kabel euro - potrzebny, a nie ma w sklepie :/

Loading thread data ...

możesz kupic adapter: wtyczka euro z cynch na pupci i zrobić połączenie

3xcynch. Mam taki adapter w robocie, mogę go "przepipkać", jak nie znajdziesz połączeń. W sklepach (widziałem w Media Markt) są też gotowe kable euro<->cynch.

Waldek

Reply to
Waldemar Krzok

Użytkownik Samurai napisał:

Kabli RTV jest około 1147 rodzajów w sklepach. Na pewno kupisz potrzebny i jeszcze w idealnej długości, tylko trzeba poszukać. Można tez sobie zrobić samemu, znajdujac w sieci opis złącza SCART. Ryzyko że coś zepsujesz jest bardzo małe, bo wyjścia są odporne.

Reply to
A.Grodecki

Kup dwa gniazda Euro, lutownica do ręki i po x minutach spędzonych w oparach kalafonii masz gotową przejściówkę gniazdo-gniazdo. A jeszcze skuteczniejszy będzie zakup gotowego kabla "wtyk euro - 3 x chinch" i zamiana (przy pomocy lutownicy oczywiście) wtyczki euro na gniazdo. Do większości dobrych kabli jest dołączany schemat połączeń.

Reply to
Adam Dybkowski

Witam Np tutaj

formatting link
jest opis pinow scarta Pozdrawiam Adam

Reply to
PanAdol

Dnia 2005-01-04 18:41, Użytkownik Samurai napisał:

Może uderz do jakiegoś lokalnego serwisu RTV? Jak sam napisałeś dla elektronika to może z kwadrans a skasować za wiele nie powinni ;-)

Reply to
badworm

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.