jaki to kabel będzie???

Witam,

SVT 18AWGx4C - co to bedzie za kabel?? Gdzie szukać objasnień tych jamerykanskich oznaczeń? Nie udało mi się nic rozsądnego wyguglać :( Sprawa dosyć pilna, prosze o pomoc.

Postroofki

Reply to
DaNsOuNd
Loading thread data ...

Powitanko,

Nie wyglada mi to na amerykanskie:

formatting link
Pozdroofka, Pawel Chorzempa

Reply to
Pawel "O'Pajak

Jakoś nie potrafię rozszyfrować co to za kabel z tej strony którą podałeś. Udało mi się tylko znaleźć że 18AWG to oznaczenie przekroju żyły i na nasze wynosi trochę mniej niż 1mm2. Sugestia że to amerykańskie oznaczenia pojawiła się stąd iż wyrób w którego instrukcji montażu jest zalecany takowy kabel jest produkcji chińskiej i stąd to przypuszczenie. Jakby ktoś jeszcze miał coś do dodania w tym temacie to bardzo proszę.

Postroofki

Reply to
DaNsOuNd

Użytkownik "DaNsOuNd" snipped-for-privacy@adres.pl napisał w wiadomości news:eteiij$igs$ snipped-for-privacy@mx1.internetia.pl...

Prawdopodobnie 4 żylowy. To urządzenie jest trójfazowe ?

Giętki przewód (linki) o przekroju 18AWG (na nasze 0,75mm2) w izolacji z PCV, gumy, neoprenu itp, przewidziany do zasilania urządzeń ruchomych w biurach itp. miejscach. Bardziej obrazowo: kabel zasilający do lodówki :-)

SVT-Thermoplastic insulated vacuum cleaner cord, with or without 3rd conductor for grounding purposes; 300V. (PVC)

formatting link

Reply to
lwh

=_NextPart_000_00B5_01C768C1.D5CEDFB0 Content-Type: text/plain; format=flowed; charset="iso-8859-2"; reply-type=response Content-Transfer-Encoding: 7bit

zobacz: Part Number: 8454

4-conductor rubber jacket, 300V, 60oC, paper tape separator, smooth jacket, style 4097, color code: black, white brown, red.

PHYSICAL CHARACTERISTICS :

CONDUCTOR : Number of Conductors: 4 Total Number of Conductors: 4 AWG: 18 Stranding: 41x34 Conductor Material: TC - Tinned Copper

INSULATION : Insulation Material: EPDM - Ethylene Propylene Diene Monomer Rubber Nom. Insulation Wall Thickness: .018 in.

OVERALL CABLING : Overall Cabling Fillers: Jute Overall Cabling Color Code Chart: Black, White, Brown, Red Overall Cabling Separator Material: Paper Tape

OUTER SHIELD : Outer Shield Material: Unshielded

Reply to
lwh

Nie jest trójfazowe. Takowy kabel producent zaleca zastosować pomiędzy kamerą wideo a sterownikiem tejże kamery. A czy w opisie jest coś o ekranowaniu??

Postroofki

Reply to
DaNsOuNd

Użytkownik "DaNsOuNd" snipped-for-privacy@adres.pl napisał w wiadomości news:ethfl1$8mi$ snipped-for-privacy@mx1.internetia.pl...

Co to za kamera? Gdyby to była telewizyjna to bym zrozumiał SVT 18AWG to solidne zasilające kablisko, odporne na najechanie na nie autem. Może w tym kablu któreś żyły zasilają, a któreś sterują ? Niemniej czy tam płynie 10A, żeby taki gruby drut ciągnąć ?

O ekranach w SVT nie doczytałem, wszystkie były bez

Reply to
lwh

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.