gdzie tanio 100szt PCB

Hej czy istnieje realna szansa wykonania 100szt plytki 2.6dm2 , 2 warstwowej, ok

250 otworow w cenie rzedu 5zl/dm2? technologia standardowa, sciezki wiekszosc 20 mils, czasami 10 mils i czy dostane w tej cenie soldermaske? Jak narazie najtansza oferte znalazlem w Faldruku, jutro zadzwonie, to sie dowiem ile dokladnie... na www podaja ze dla takich plytek ceny zaczynaja sie od 5zl/dm2 Ale moze ktos z Was zna lepsze oferty?
Reply to
Greg(G.Kasprowicz
Loading thread data ...
Reply to
Konrad Rokicki

formatting link

Reply to
Bodzio SE
Reply to
invalid unparseable

Oto co Greg(G.Kasprowicz) napisał:

Jak otwory niemetalizowane to zapytaj tu:

formatting link

Reply to
Jacek Maciejewski
Reply to
invalid unparseable
Reply to
invalid unparseable

-- >

wlasnie maja byc przelotki, nie ma sensu zabawa z lutowaniem po obu stronach dla wiekszych ilosci

Reply to
Greg

wlasnie pisalem o nim :) wyslalem tez zapytanei ofertowe, jak odpowiedza, to dam znac..

Reply to
Greg

Powitanko,

Ja robie u nich, AFAIR 16zl/dm2. Jakosc OK, tylko wieksze plytki lubia im sie wykrzywic, trzeba prosic o grubszy laminat.

Pozdroofka, Pawel Chorzempa

Reply to
Pawel "O'Pajak

Bodzio SE napisal(a):

Softcom to wedle mojej wiedzy, przy malych seriach, najdrozsza firma PCB w Polsce.

Reply to
Marcin E. Hamerla

Witam,

Chodzi tu o to, że zamawiając sumarycznie więcej niż 1m^2 cena jest do negocjacji. Czyli można się spodziewać jakiegoś rabatu i tyle.

Pozdrawiam,

Radek

Reply to
Radek

Fri, 07 Apr 2006 22:28:31 +0200 jednostka biologiczna o nazwie Adam Dybkowski snipped-for-privacy@amwaw.edu.pl> wyslala do portu 119 jednego z serwerow news nastepujace dane:

A możesz napisać jak dokładnie przygotowałeś dla nich klisze ? Tzn. nie chodzi mi o kwestie okołopostscriptowe i naświetlarnię, bo ten obszar znam, ale powiedz jak mają być rozmieszczone pcb na kliszy, jak oznaczasz gdzie ma wjechać piła, z której strony kliszy ma być obrazek (czytelny od strony emulsji czy czytelny od strony podłoża - domyślam się że tak jak na offset, czyli czytelny od strony podłoża, bo będzie kopiowany stykowo), pozytyw czy negatyw, jakie mają być rozmiary formatki ? Jakie jest "pole zadruku" tzn. ile można zająć płytkami a ile trzeba zostawić na jakieś uchwyty i inne technologiczne rzeczy ? Czy przy płytkach wielowarstwowych trzeba dawać jakieś pasery, ile ich, gdzie itp ? Czy wystarczy przygotować klisze jakby płytka miała być na offsecie drukowana ? ;-)

Albo gdybyś mógł zamieścić w necie/podesłać jakiś przykładowy plik ?

Ja kiedyś zadzwoniłem i się zapytałem o to, to odpowiedziano mi coś w stylu "jak pan nie wie to pana problem". Widać chcą drzeć kasę za to przygotowanie.

Reply to
BLE_Maciek

BLE_Maciek napisal(a):

Ja robie plytki w PCB / Elpin. Wszystkie powyzsze informacje uzyskalem od nich, aczkolwiek z iteracjami, i potem to zaimplementowalem w skrypcie do panelizacji, ktory multiplikuje plytki, dodaje ramke technologiczna, opisy, pady bazowe, dziury bazowe dla pily, itd.

Reply to
Marcin E. Hamerla

BLE_Maciek napisał(a):

Ktoś tu już na grupie zamieszczał szczegółowy opis (ja mam to w postaci PDFa) przygotowania formatki dokładnie dla Faldruku. Jakie dodać brzegi, otwory, napisy itd. Jak nie znajdziesz w archiwum grupy - zgłoś się do mnie mailem.

Reply to
Adam Dybkowski

Powitanko,

Przyznaje sie:

formatting link
Pozdroofka, Pawel Chorzempa

Reply to
Pawel "O'Pajak

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.