Express Card RS232C Win7 64 bit

Czołem. Czy ktoś może polecić *działającą* i sprawdzoną Express Card RS232c pod Windows 7 64 bit ? Urządzenia 4World działają niestabilnie, ale sam producent stwierdza że nie wspiera W7 64 bit. Równie niestabilnie działają przelotki RS-USB. ZTCW do tego modelu laptopa nie ma stacji dokującej z RS232.

Reply to
PeJot
Loading thread data ...

Może ta:

formatting link
ta:
formatting link
druga to ponoć pod DOS-em nawet może działać. W każdym razie producent dostarcza sterowniki do 64 bitowych Windows. Z tym że ceny raczej mocno odstają od cen chińskiego gówna. :-)

Reply to
JDX

W dniu 2014-12-11 o 19:32, JDX pisze:

Dzięki, tym niemniej potrzebuję *sprawdzonej* karty, którejś ktoś używa.

Cena do przyjęcia, choćby w porównaniu do alternatywy w postaci GPIB.

BTW: macie jakiś sposób na express card w standardzie 34, aby nie wylatywały ze slotu jak Pawlakowi zamek z Mausera ?

Reply to
PeJot

W dniu czwartek, 11 grudnia 2014 14:36:13 UTC+1 użytkownik PeJot napisał:

Czy posiadasz sterowniki do tego kontrolera?

Reply to
albert.jusinski0907

W dniu 2019-05-16 o 14:33, snipped-for-privacy@gmail.com pisze:

Ekhm, to jest sprawa sprzed 5 lat :) "Sprzedałem" temat sterowników firmowym specom IT i oni sobie poradzili. OIDP człowiek który tego dokonał, ściągnął kilkanaście sterowników i któryś tam zadziałał. Ale ta karta jest niewygodna - wylatuje ze slotu i to tylko 2xRS232. Nieco później zacząłem używać dokładnie tego:

formatting link
I faktycznie toto działa, nawet przy maks. prędkości 2 portów z 4 dostępnych - innych konfiguracji nie musiałem sprawdzać. Były tylko jakieś cyrki z numeracją portów, ale do opanowania. Piszę z pamięci, bo już nie używam.

Reply to
PeJot

ElectronDepot website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.